Yardım Usb Kablo

Nizamettin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nizamettin
Cihazım
Redmi note 3
Konular
14
Arkadaşlar, Redmi Note 3 telefonumun adaptörü usb kablo takılarak çalışmakta. Ben usb kabloyu eve bırakarak, sadece adaptörü iş yerine getirdim ve burada başka bir usb kablo ile şarz etmeye çalıştım. Ama bu usb kablo ile şarz etmedi, 2-3 saatte baktım, % 33 anca olmuş, şazdan çıkartayım dedim, çıkartmamla beraber şarz hızla düşerek 5 dakika içinde telefon kapandı.

Demem o ki, uygun ara usb kablo alırken nelere dikkat edeceğiz ki, 2. bir usb kablo muhakkak lazım. Usb kabloların üzerine de bakıyorum herhangi bir açıklama yok.

engerex

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Cihazım
OnePlus One
Konular
8
Google Play'de şarj esnasında amper, voltaj değerini gösteren uygulamalar var. Değerler şarj esnasında değişkenlik gösteriyor.

Oyla:

osmaniye080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
redmi note 3
Meslek
serbest meslek
Konular
52
Play store uzerinden galaxy charging lite adli programi indirip teli sarja bagladiginizda program uzerinden sarj cihazi max kac Amper veriyor sizin telefonunuz kac amper ile sarj oluyor bunu takip edebilir kablolarinizi kontrol edebilirsiniz.

Ornek olarak 2a lik bir sarj cihazi ile 1200ma ve 1900ma arasi degerler normal karsilaniyor. Eger 1200 altina duserse sarj suresi daha da uzuyor

GT-I9505 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Doğru çalışmıyor o uygulama

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Nizamettin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nizamettin
Cihazım
Redmi note 3
Konular
14
Bende indirdim 1458 gösteriyor. Diğer ampere uygulaması da 1460 gösteriyordu. Demek ki bizim telde bir akım dengeleme var ki değerler aynı değişmiyor.

Oyla:

Nizamettin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nizamettin
Cihazım
Redmi note 3
Konular
14
Benim s4te guzel calisiyor ama sarj esnasinda degerler degisiyor

GT-I9505 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bizim redmi note 3 de değer hiç değişmiyor hep 1460 iki farklı uygulamada aynı sonucu veriyor. Sizde ampere uygulaması nı indirip deneseniz bakalım sonuçlarınız aynımı olacak.

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Bazı uygulamalar bazı telefonlara özel olarak yazılmış olabilir. Her uygulama her cihazda aynı sonucu vermeyebilir. Çünkü her cihaz aynı komutlarla bu bilgileri edinemiyor. Galaxy cihazlarındaki komutlarla başka cihazlardaki komutlar aynı olmayabilir. Bu nedenle yukardaki gibi S4'te sorunsuz çalışan bir uygulama (gerçi sorunsuz olduğunu sadece ampermetre ile doğrulayabiliriz) başka bir cihazda yanlış değerler verebilir.

Sent from my MI PAD using Tapatalk

Oyla:
Üst Alt