Çözüldü USB Hata Ayıklama Modunu açmayı unuttum

Iggy Azalea

.
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
RedmiNote 9 PRO
Konular
28
TZG değil sanırım.

Büyük ihtimal ondan hata veriyor. Buyrun Global rom V9.6.2.0

Masaüstüne indirip .tgz uzantılı dosyayı yine masaüstüne çıkartın, fastboot modda iken pc'ye bağlayıp cihazı gördüğünde masaüstüne çıkarttığınız klasörü seçin alt taraftaki seçeneklerden ise "Flash all" seçeneğini seçip flashlayın.

Iggy Azalea

.
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
RedmiNote 9 PRO
Konular
28
Bu arada temiz kurulum olacağı için yedek almanızı öneririm, cihaz tamamen sıfırlanacak, tüm verileriniz silinecek. Ama ben genelde komple cihaz yedeği almıyorum, Mi Cloud üzerinden galeri rehber vs. gibi kısımları ve ana ekran yedeğini hesabıma yedekliyorum, her rom atışımda ve cihaz sıfırlanışında Mi Cloud üzerindeki yedeğimi yüklüyorum. Galeri vs. uygulamalarda dahil her şey 10 dakikada yerli yerine oturuyor eskisi gibi.

umut66

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
umut
Cihazım
Mi Note 3
Konular
1
Bu arada temiz kurulum olacağı için yedek almanızı öneririm, cihaz tamamen sıfırlanacak, tüm verileriniz silinecek. Ama ben genelde komple cihaz yedeği almıyorum, Mi Cloud üzerinden galeri rehber vs. gibi kısımları ve ana ekran yedeğini hesabıma yedekliyorum, her rom atışımda ve cihaz sıfırlanışında Mi Cloud üzerindeki yedeğimi yüklüyorum. Galeri vs. uygulamalarda dahil her şey 10 dakikada yerli yerine oturuyor eskisi gibi.
twrp bölümünden herşeyi sildim zaten sanırım facepalm~~

umut66

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
umut
Cihazım
Mi Note 3
Konular
1

Masaüstüne indirip .tgz uzantılı dosyayı yine masaüstüne çıkartın, fastboot modda iken pc'ye bağlayıp cihazı gördüğünde masaüstüne çıkarttığınız klasörü seçin alt taraftaki seçeneklerden ise "Flash all" seçeneğini seçip flashlayın.
Yüklemeyi yaptım. Başka forumlarda görüşmek üzere teşekkür ediyorum.hi~~

Ekli dosyalar

• bitti.PNG
    bitti.PNG
    12,7 KB · Görüntüleme: 186

uurr61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
küçükali
Cihazım
Redmi 6Pro
Meslek
Uçak Teknisyeni
Konular
0
Merhabalar. ben de arkadaşa benzer bir problem yaşıyorum. telefonum redmi 6pro. xiaomitool ile rom attım ve telefon fastboot ekranında kaldı. açılmadığı için xiaomitool ile rom atamıyorum çünkü usb hata ayıklamayı açamıyorum. Ne yaptıysam mi flash ile de rom atamadım. zaten 1adet romu var da onda da mismatch image and device hatası veriyordu. biraz uğraştım o hatayı hallettim sanırım. ama flasha başladıktan 4saniye sonra da non-hlos.bin dosyasına geldiğinde hata veriyor. yardımcı olursanız çok sevinirim. hayırlı günler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

rom konusunda mı hata yapıyorum acaba benm rom da .tgz uzantılı değil çünkü

Son düzenleme:

ProfAdam30

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Silinen hesa
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
2
bende aynı sorunu yasıyoyorum bootlader kılıdı acık ama usb hata ayıklama acık degıl mı flas ile rom yuklemek ıstıyorum ama olmulu
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

lutfen yardım edın

Üst Alt