Yardım Usb Hata Ayıklama Modunda Bilgisayar Telefonu Görmüyor

Hastakurt159

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
6
İyi forumlar öncelikle , Redmi Note 8 Cihazımda mi tool tarzı uygulamalarda hata ayıklamayı açtığımda telefonu görmüyor bilgisayar , pcoffin device ve TRINKET-IDP _SN:9E9EA411 var ünlem işaretinde

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    45,4 KB · Görüntüleme: 160

Hastakurt159

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
6
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyla:

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.199
Oyla:

Hastakurt159

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
6
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
HiddeNKinG yine aynı hocam değişen bir şey yok şuan hata ayıklama modunda hiçbir şekilde pc görmüyor ama telefonda hata ayıklaması bağlandı ve şarj olma aktif durumda
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

HiddeNKinG Hocam Haya ayıklama modunda dosya aktarımını seçince düzeliyor artık fakat şarj etme modunda yine aynı , yinede teşekkür ederim bu haliylede or.

Son düzenleme:
Oyla:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
HiddeNKinG yine aynı hocam değişen bir şey yok şuan hata ayıklama modunda hiçbir şekilde pc görmüyor ama telefonda hata ayıklaması bağlandı ve şarj olma aktif durumda

HiddeNKinG Hocam Haya ayıklama modunda dosya aktarımını seçince düzeliyor artık fakat şarj etme modunda yine aynı , yinede teşekkür ederim bu haliylede or.
Hocam hata ayıklama modunda dosya aktarımında sorun yaşamıyorsanız, şarj işleminde pc cihazı tanımasa da olur. :)

Oyla:

yasinbey42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Lg g4
Konular
0
Aynı sorun bende de var. Trinked idp cözümu nedir? Farklı sürücüler yukledim mi flash yukledim olmadi. Lg cihazım usb hata ayiklamada sorunsuz bağlanıyor. Xiaomi de böyle hata çıkıyor. Var mi bir çözümünü bulan?

Oyla:

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi 13T PRO
Meslek
Mod
Konular
315

Hocam, hata ayıklama modundan ne beklyorsunuz ? Dosya aktarımı yapınca evet dosya atabiliyorsunuz. Hata ayıklama modu için cmd ekranında adb devices yazınca pc görüyor mu ? Normalde trinket yazması sorun değil, linux tabanında pc ler cihazımızı böyle görüyor. Hatta dosya bile atabiliyorum ben bu şekilde trinket görününce..

Eğer adb devices çalışmıyorsa adb driverları eksik.

Oyla:

storm3358

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi
Konular
6
Merhaba arkadaşlar. Eşime bu telefondan aldım bootloader kilidini açmak için bilgisayarıma bağlıyorum fakat ne telefon ne bilgisayar tepki vermiyor sadece şarj ediyor. Ben Redmi note 4 kullanıyorum benim telefonu takınca sıkıntı yok. Bilgisayarda sürücüler vs yüklü. Acaba sorun ne olabilir?

Oyla:

leventrash

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Levent
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
0
Hocam, hata ayıklama modundan ne beklyorsunuz ? Dosya aktarımı yapınca evet dosya atabiliyorsunuz. Hata ayıklama modu için cmd ekranında adb devices yazınca pc görüyor mu ? Normalde trinket yazması sorun değil, linux tabanında pc ler cihazımızı böyle görüyor. Hatta dosya bile atabiliyorum ben bu şekilde trinket görününce..

Eğer adb devices çalışmıyorsa adb driverları eksik.
Bu sorunu yine yaşadım. ADB driverlerini yükledim, miflash 64 bit ile de driverleri yükledim çözüm bulamadım

Oyla:
Üst Alt