Yardım USB Çalışmıyor PC Görmüyor

huseyinos

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Memur
Konular
7
Merhaba,
HB den EVO garantili 32 GB Mi5 aldım 1 hafta kadar oldu ve çektiğim fotoğrafları bilgisayara atayım dedim ama bir türlü pc ile iletişim kuramadım.
Başka pc ler ve işletim sistemleri G5 ve GM5 Plus kabloları denedim.
Adb sürücüleri kaldırıp tekrar kurdum.
Cihazı formatladım
Cihaza global kararlı rom yükledim
Cihaza beta yükledim
Cihazı 2 kez daha formatladım
Geliştirici seçeneklerini alt üst ettim.
MHP kodu gibi aklınıza gelecek herşeyi denedim.
Ama bir türlü pc telefonu bırakın görmeyi tepki bile vermiyor.
Ayrıca cihaz şarj alıyor.
Daha önce başına böyle birşey gelen varmı yada yapmam gereken önerdiğiniz bir formül varmı?

keskince

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
UFUK GÜNAÇTI
Cihazım
Mi 6
Konular
3
Bence şarj mikrofon bordu arıza yapmış arkadaşım. Bende de aynı sorun olmaya başladı. Önce p. İzi bir çalışır bir çalışmaz oldu. Sonra yazılım atmak için bilgisayara bağladım aaa o ne görmez olmuş. Şarj oluyor ama hızlı şarj olmuyor. Seninki de böyleyse dediğim gibi bord. Ben çinden sipariş ettim bir kaç güne elimde olacak bu dertten kurtulacağım umarım.

Oyla:

Casper48

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ramil
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
7
REDMİ NOTE 7 CİHAZI BİR ARKADAŞ TWRP YAPDI ŞU AN CİHAZ PCYE BAGLANMYOR DRİVERLER HEPSİ PCİDE VAR BİLGİSAYAR HİC GÖRMUYOR CİHAZI .TEK FASTBOOT GÖZUKUYOR BASQA HİCBR SEY YOX 5 TANE USB KABLO 3 TANE BİLGİSAYAR DENEDİM OTG DENEDİM OLMMUYOR.YARDIM EDİN LUTVEN

Oyla:

Batuski5431

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan G
Cihazım
Oneplus 9Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
14
REDMİ NOTE 7 CİHAZI BİR ARKADAŞ TWRP YAPDI ŞU AN CİHAZ PCYE BAGLANMYOR DRİVERLER HEPSİ PCİDE VAR BİLGİSAYAR HİC GÖRMUYOR CİHAZI .TEK FASTBOOT GÖZUKUYOR BASQA HİCBR SEY YOX 5 TANE USB KABLO 3 TANE BİLGİSAYAR DENEDİM OTG DENEDİM OLMMUYOR.YARDIM EDİN LUTVEN
Fastboot mod üzerinden stock ROM atmayı deneyin forumda araştırın bulacağınıza eminim

Oyla:

Engars16

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Engin
Cihazım
Mi7
Konular
0
Bende redmi not 7 kullanıyorum USB ile bilgisayara bağlayınca USB arzali hatası alıyorum drive lari güncelleştirdim yine olmadı başka bilgisayara taktiginda yine aynı hatayı veriyor başka kablo denedim yine olmadı şarj portunu değiştirdim çözüm yok

Oyla:
Üst Alt