Haber Ünlü geliştirici: "FDE.AI Kullanmayın"

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Bu modul geliştiricilerin son aylarda forum moderatorları ile kapışmasını okudum. Konu da şöyle oluyor ki, kernel geliştiricileri mod-larla alakalı şikayetler ediyor. Bunlar konu altında uzun uzun tartışıyorlar felan. Sonra konuya xda-nın bazı emekdar kernel geliştiricileri de katılıyor. Modlar konuları askıya alınıyor. Sonra teker teker telefonu bozulan kullanıcılar yorum yapmaya başlıyorlar. Kernel geliştiricileri de bu modullerde (ozellikle Fde.ai) bir-biriyle çakışan 100-lerle kodun olduğunu görüyorlar. Sonradan hem xda-ddan hem de magisk repo-dan banlanıyorlar. Moduller de siliniyor. Kendi telegram qruplarında hala Xda ve kernel developerleri suclu haksız adaletsiz buluyorlar falan :D

Ben de vakti zaman iken bu modlardan kullanirdim. Sonra bir ise yaramadiklarini gordum. Cpu frekanslari hep maksimumda calisiyordu felan. Kisacasi cihaz icin en iyisi o cihaza ozel yapilan Kerneller. All in One yapilan hic bir seye guvenmem ben sahsen. Doğrusu xda politikaları ve kavgalari yüzünden çok iyi kernel geliştiricileri de orayı terk etdi ama yine de yapacak bir şey yok.

kylt

*_*
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Lavender
Meslek
not yet
Konular
103
Aman hepsi tırt oxygeni flaşlıyorsun üstüne de çakıyosun predator-storm kerneli bak bakalım redbull mu dediklerim mi kanatlandırıyor

Üst Alt