Yardım Unbrick İşlemi Sırasında Kesinti

ZwRek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Omer
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
1
Birkaç gün önce MIUI 13 güncellemesi yaptım ve telefon açılmamaya başladı. İnternette araştırma yaptım ve telefonun brick olduğunu öğrendim. Biraz daha araştırma yaptığımda ise unbrick işleminin nasıl yapılacağını öğrendim. Telefonu unbrick etmek için videoda gösterildiği gibi "UpdatedBTP" klasöründe "1ST RUN THİS BAT" dosyasını çalıştırdım ve ardından "2ST RUN THİS BAT" dosyasını açtım. Ancak, telefonu bilgisayardan çekmemem gerektiğini bilmiyordum ve telefonu çektim. Şu anda telefon tamamen kitlendi ve USB'ye bağlandığında "Mediatek" yazması gereken yerde aygıt yöneticisinde "Bilinmeyen USB Aygıtı" olarak görünüyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim lütfen yardımcı olun

Telefon: Redmi Note 9 Merlin
Video: Youtube Unbrick Redmi Note 9 Merlin. Kanal: (Alltrick) burada buldum dosyaları.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
forumda unbrick rehberleri var arama bölümünden ulaşabilirsiniz. çözemezseniz uzak bağlantı ile destek alabilirsiniz..

ZwRek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Omer
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
1
forumda unbrick rehberleri var arama bölümünden ulaşabilirsiniz. çözemezseniz uzak bağlantı ile destek alabilirsiniz..
Anlıyorum fakat sorunum biraz özel, dediğiniz gibi bakınmıştım ama çözümü bulamadım

ZwRek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Omer
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
1
sorununuz özel değil hocam genel..
Biraz daha bakındım hocam haklısınız ama şöyle bir sorunum var madem konuyu açtım lütfen yardımcı olun. Benim bu telefonum açıldı sonunda açmayı başardım redmi yazısından sonra otomatik miui recovery giriyor telefonda bootloader kilidi açık değil unbrick yöntemini denememe rağmen lib usb ve bypass sonrası sp flash tool kısmında aşşağıdaki hataları alıyorum:

ERROR : STATUS_BROM_CMD_STARTCMD_FAIL
Download DA 100%
BROM ERROR : S_DL_PMT_ERR_NO_SPACE (5069)

XiaoMiToolV2 programını denedim miui recovery kısmından Connect with MIUIAssistan kısmına giriyorum herşey güzel gidiyor yükleme geliyor sanki telefon update alıyor gibi bar doluyor fakat bir yerden sonra XiaoMiToolV2 hata veriyor.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Biraz daha bakındım hocam haklısınız ama şöyle bir sorunum var madem konuyu açtım lütfen yardımcı olun. Benim bu telefonum açıldı sonunda açmayı başardım redmi yazısından sonra otomatik miui recovery giriyor telefonda bootloader kilidi açık değil unbrick yöntemini denememe rağmen lib usb ve bypass sonrası sp flash tool kısmında aşşağıdaki hataları alıyorum:

ERROR : STATUS_BROM_CMD_STARTCMD_FAIL
Download DA 100%
BROM ERROR : S_DL_PMT_ERR_NO_SPACE (5069)

XiaoMiToolV2 programını denedim miui recovery kısmından Connect with MIUIAssistan kısmına giriyorum herşey güzel gidiyor yükleme geliyor sanki telefon update alıyor gibi bar doluyor fakat bir yerden sonra XiaoMiToolV2 hata veriyor.
Recovery ekranında altta kırmızı hata yazısı varsa This miui is not installed falan bir şeylerdi. bu varsa bootloader kilidi açılması gerekir.

ZwRek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Omer
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
1
Recovery ekranında altta kırmızı hata yazısı varsa This miui is not installed falan bir şeylerdi. bu varsa bootloader kilidi açılması gerekir.
Peki hocam bu bootloader kilidini telefona ulaşamadan içine giremeden açabilirmiyim varmı bir yolu acaba?

Üst Alt