Yardım Ultra Pil Tasarruf Modu Aktive Etme

nasty

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selçuk
Cihazım
note 10
Konular
3
Herkese selamlar. Xiaomi telefonların bataryalarını ihtiyaç halinde daha uzun kullanmamıza yarayacak bir ipucu. Telefonumuzda bulunan ve Çin dışında kullanıma açık olmayan bir özelliği açmamızı sağlayacak. Aşağıdaki videoda anlatılmakta. Lazım olabileceğini düşündüm. İşlemlerin geçerli olabilmesi için telefonumuzdaki güvenlik programının aktif olması gerekmekte. İnşAllah işinize yarar.
Not: Mi Note 10 tlf umda çalışıyor

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Merhabaaa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Xaimi niye 8
Konular
10
Siz denediniz mi hocam işe yarıyor mu ? Ekran süresinde artış varmi ne kadar fark ediyor acaba ?

Oyla:

nasty

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selçuk
Cihazım
note 10
Konular
3
Siz denediniz mi hocam işe yarıyor mu ? Ekran süresinde artış varmi ne kadar fark ediyor acaba ?
Selamlar. Arka planda açık olan pek çok uygulama ve işlevi kapatıyor. Diğer sitelerde yorumlarda işe yaradığını yazmışlar. Ben sadece çalışıp çalışmadığını kontrol ettim. Aktif hale getirdiğimde pek çok uygulayı kapattığını gözlemledim. Eğer tlunuzun şarjı çok az kalmış ve tlf u şarj edemeyecekseniz sizin yardımcınız olacaktır. Ancak normal kullanayım tüm özellikler açık olsun, extradan bana batarya ömrü versin derseniz işte o işi yapamıyor.

Oyla:
Üst Alt