Uygulama Ücretsiz reklamsız müzik uygulamaları

Emumaster

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rüstem
Cihazım
Mi 6
Konular
26
1- Aimp

Sadeliğinin yanı sıra en önemli özelliği .cue dosyalarını çalabilmesi. Yani cd rip bir flac var diyelim, tek parça olan dosyayı albümdeki şarkılara ayırarak dinlemenize imkan veriyor. Klasör olarak şarkı sıralaması yapıldığında şarkıyı veya sanatçıyı bulmak elzem. O yüzden sadece kalıp cd rip albümler için alternarif.

2- Foobar

Pc deki gibi android sürümü de ücretsiz uygulama. Arayüz basit , dsp manager, ekolayzır gibi özelliklere sahip fazla yer kaplamayan uygulama. Hali hazırda en çok kullandığım müzik player. Arayüz olarak demode görünse de işlevsellik ve hız olarak?üzmeyen bir program.

3- Pi müzik player

Son gelen güncelleme ile youtube playlist?desteği eklendi. En önemli özelliklerinden bir tanesi, müziği kesip zil sesi yapma özelliği.

Basit kullanım modern arayüz, az yer kaplar. En çok tercih edilen müzik uygulamalarından.

4- Neutron

Bu arkadaşın 1 haftalık ücretsiz sürümü var ses özelliği açısından rakibi yok. Audiophile olan kişilerin tercihi. En son 44 liraydı markette. Bedava veya indirimde olduğu zaman kaçırmayın. Bu programa sahipken dolby veya viper'a ihtiyacınız yok.

Arayüz halen karmaşık demode görünüm eksileri olsada ses ayarları konusunda rakipsiz olması zirvede olmasını sağlıyor .

Şimdilik denediğim uygulamalar bunlar. Sizlerinde tavsiye ettiği güzel müzik çalarlar var ise lütfen paylaşın.

StubborN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Poweramp uygulamasını da beğenerek kullanıyorum. Tavsiye ederim.

Emumaster

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rüstem
Cihazım
Mi 6
Konular
26
Aptoid mağazasından neutron'un full sürümünü ücretsiz indirip kullanabilirsiniz.

Üst Alt