Uygulama Ücretsiz Dizi, Film, Canlı TV, Anime vs. | CloudStream

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Xiaomi
Konular
157
Eline sağlık hocam..

njlos53

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Njlos78
Cihazım
Poco x4 pro 5g
Konular
15
Maçları nasıl izleyebiliriz onun içinde ayrı eklenti var ise paylaşabilirmisin
Canlı TV eklentisini ekledikten sonra tıklayınca Spor kanallarını görürsünüz. Genellikle Beins1, Beins2 , Beins3 , Beins 4 kanalı maçları veriyor. Diğer spor kanalları da orada var. Hangi kanal maçı veriyorsa o kanalı tıklayınız.

c_gkmn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökmen Çelik
Cihazım
Samsung A52 4G
Konular
2
Canlı TV eklentisini ekledikten sonra tıklayınca Spor kanallarını görürsünüz. Genellikle Beins1, Beins2 , Beins3 , Beins 4 kanalı maçları veriyor. Diğer spor kanalları da orada var. Hangi kanal maçı veriyorsa o kanalı tıklayınız.
Teşekkürler

teomanonal

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teoman
Cihazım
Poco x6
Meslek
Memur
Konular
12
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

CloudStream en basit hali ile Filmleri, Dizileri, Animeleri, Belgeselleri, Canlı TV'leri izlemenizi ve cihazınıza indirebilmenizi sağlayan bir uygulama platformudur. Kendi içerisinde yerel bir akışı olmadan, uygulama içerisinden kurduğunuz eklentiler ile birlikte istediğiniz iceriklere ulaşabilmenizi, cihazınıza indirebilmenizi, izlemeye kaldığınız yerden devam edebilmenizi sağlar.

Öncelikle bu linkten açık kaynaklı olan CloudStream uygulamasını resmi Github sayfasından indirip kurun;

Sonrasında uygulamayı açın, sağ alt tarafta ayarlar simgesine oradan da eklentiler seceneğine tıklayın. Devamında sağ alttan Depo Ekle seçeneğine tıklayın. Önünüze çıkan metin girişinde Depo URL'si kısmına KekikAkademi yazın ve Depo Ekle seçeneğini kullanarak eklentiyi uygulamanıza ekleyiniz.

Bu işlemden sonra Eklentiler kısmında eklentiniz görünecek. Eklentinin üzerine tıkladığınızda önünüze Film, Dizi, Anime, Canlı TV vs. kaynakları çıkacak.

Tercihinize göre istediğiniz kaynakların yanında ki indirme butonuna tıklayarak uygulamaniza ekleyebilirsiniz.

Yapmanız gereken ayarların hepsi bu kadar.

Daha sonra Ana sayfaya geldiginizde ekranın sağ alt kısmında "None" yazan bir seçenek var ona tıklayıp istediğiniz herhangi bir Akış Kaynağını veya Random seçeneğini seçerek Anasayfaniza içeriklerin yuklenmesini sağlayabilirsiniz.

İzlemek istediginiz içeriği alt tarafta ki arama seçeneğini kullanarak aratıp o şekilde de bulabilirsiniz.

İçerikleri isterseniz izleyebilir isterseniz de cihazınıza indirebilirsiniz, indirdiğiniz içerikler uygulama içinde kalmaz galerinize de gelir. Hem TV hem mobil cihaz desteği bulunmaktadır. Açık kaynaklı bir yazılım olduğundan dolayı piyasada ki diğer uygulamalardan çok daha güvenlidir. Bazı ekran görüntülerini bırakıyorum alt tarafa;

Eline sağlık çok güzel...

Üst Alt