Uygulama Ücretsiz Dizi, Film, Canlı TV, Anime vs. | CloudStream

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

CloudStream en basit hali ile Filmleri, Dizileri, Animeleri, Belgeselleri, Canlı TV'leri izlemenizi ve cihazınıza indirebilmenizi sağlayan bir uygulama platformudur. Kendi içerisinde yerel bir akışı olmadan, uygulama içerisinden kurduğunuz eklentiler ile birlikte istediğiniz iceriklere ulaşabilmenizi, cihazınıza indirebilmenizi, izlemeye kaldığınız yerden devam edebilmenizi sağlar.

Öncelikle bu linkten açık kaynaklı olan CloudStream uygulamasını resmi Github sayfasından indirip kurun;

Sonrasında uygulamayı açın, sağ alt tarafta ayarlar simgesine oradan da eklentiler seceneğine tıklayın. Devamında sağ alttan Depo Ekle seçeneğine tıklayın. Önünüze çıkan metin girişinde Depo URL'si kısmına KekikAkademi yazın ve Depo Ekle seçeneğini kullanarak eklentiyi uygulamanıza ekleyiniz.

Bu işlemden sonra Eklentiler kısmında eklentiniz görünecek. Eklentinin üzerine tıkladığınızda önünüze Film, Dizi, Anime, Canlı TV vs. kaynakları çıkacak.

Tercihinize göre istediğiniz kaynakların yanında ki indirme butonuna tıklayarak uygulamaniza ekleyebilirsiniz.

Yapmanız gereken ayarların hepsi bu kadar.

Daha sonra Ana sayfaya geldiginizde ekranın sağ alt kısmında "None" yazan bir seçenek var ona tıklayıp istediğiniz herhangi bir Akış Kaynağını veya Random seçeneğini seçerek Anasayfaniza içeriklerin yuklenmesini sağlayabilirsiniz.

İzlemek istediginiz içeriği alt tarafta ki arama seçeneğini kullanarak aratıp o şekilde de bulabilirsiniz.

İçerikleri isterseniz izleyebilir isterseniz de cihazınıza indirebilirsiniz, indirdiğiniz içerikler uygulama içinde kalmaz galerinize de gelir. Hem TV hem mobil cihaz desteği bulunmaktadır. Açık kaynaklı bir yazılım olduğundan dolayı piyasada ki diğer uygulamalardan çok daha güvenlidir. Bazı ekran görüntülerini bırakıyorum alt tarafa;

Veliusta

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Veli
Cihazım
Note 9 pro
Konular
5
yarın deneyeceğim indirme kısmı ilgimi çekti hocam eline sağlık

B T B

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bekir Talay
Cihazım
Xiaomi 12T
Konular
22
Hocam uygulamayı kurdum ve o dediğiniz koduda girdim lakin uygulamada ne film ne de dizi var ana sayfa bom boş arama motoruna yazıyorum en basit filmleri bile bomboş hiç bir şey yok

Tamamdır hocam çalışıyor artık elinize sağlık

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Güzel bi uygulama. İndirmeleri uygulama içi mi yapıyor yoksa telefona da indirebiliyor muyuz

B T B

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bekir Talay
Cihazım
Xiaomi 12T
Konular
22

B T B

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bekir Talay
Cihazım
Xiaomi 12T
Konular
22

CloudStream en basit hali ile Filmleri, Dizileri, Animeleri, Belgeselleri, Canlı TV'leri izlemenizi ve cihazınıza indirebilmenizi sağlayan bir uygulama platformudur. Kendi içerisinde yerel bir akışı olmayan, uygulama içerisinden kurduğunuz eklentiler ile birlikte istediğiniz iceriklere ulaşabilmenizi, cihazınıza indirebilmenizi, izlemeye kaldığınız yerden devam edebilmenizi sağlar.

Öncelikle bu linkten açık kaynaklı olan CloudStream uygulamasını resmi Github sayfasından indirip kurun;

Sonrasında uygulamayı açın, sağ alt tarafta ayarlar simgesine oradan da eklentiler seceneğine tıklayın. Devamında sağ alttan Depo Ekle seçeneğine tıklayın. Önünüze çıkan metin girişinde Depo URL'si kısmına KekikAkademi yazın ve Depo Ekle seçeneğini kullanarak eklentiyi uygulamanıza ekleyiniz.

Bu işlemden sonra Eklentiler kısmında eklentiniz görünecek. Eklentinin üzerine tıkladığınızda önünüze Film, Dizi, Anime, Canlı TV vs. kaynakları çıkacak.

Tercihinize göre istediğiniz kaynakların yanında ki indirme butonuna tıklayarak uygulamaniza ekleyebilirsiniz.

Yapmanız gereken ayarların hepsi bu kadar.

Daha sonra Ana sayfaya geldiginizde ekranın sağ alt kısmında "None" yazan bir seçenek var ona tıklayıp istediğiniz herhangi bir Akış Kaynağını veya Random seçeneğini seçerek Anasayfaniza içeriklerin yuklenmesini sağlayabilirsiniz.

İzlemek istediginiz içeriği alt tarafta ki arama seçeneğini kullanarak aratıp o şekilde de bulabilirsiniz.

İçerikleri siterseniz izleyebilir isterseniz de cihazınıza indirebilirsiniz, indirdiğiniz içerikler uygulama içinde kalmaz galerinize de gelir. Hem TV hem mobil cihaz desteği bulunmaktadır. Açık kaynaklı bir yazılım olduğundan dolayı piyasada ki diğer uygulamalardan çok daha güvenlidir. Bazı ekran görüntülerini bırakıyorum alt tarafa;

Hocam dublaj yok mu hep alt yazı bazıları da direkt İngilizce alt yazı

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
61
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam dublaj yok mu hep alt yazı bazıları da direkt İngilizce alt yazı
Kaynakları eklentilerini yüklediğiniz sitelerden çekiyor. Eğer kaynağını kullandığınız sitede Dublaj varsa uygulamada da çıkacaktır. Dublajlı olarak bir çok dizi izledim şahsen.

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek