Sıcak Fırsat Ücretsiz 5 TB OneDrive Depolama Alanı

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Ekteki linkten siteye girip çeviri kısmından türkçe yapıp gerekli alanları doldurarak isim / soyisim kısmını gerçek isim yazmadan doldurun. Ben robot değilim i seçip gerekli işlemi yaptıktan sonra çıkan ekrandan sağ tarafa onaylamak buttonuna bastıktan sonra mail adresiniz kullanıcıadı@onedrive5tb.com şeklinde mail ve altında geçici şifre oluşacaktır. Bu işlemden sonra adresine giriş yapıp öğrenci seçeneğini seçip gelen şifre ekranı kısmından verilen geçici şifre ve yeni şifrenizi girip giriş yapın.

5 Tb disk Alanı görmek için ana ekrandan sağ tarafta bulunan onedrive e basıp yeni sekmede açılan sayfadan sağ üstten ayarlar resmine basıp onedrive ayarlarına tıklayıp sağ taraftan diğer ayarlar a basıp özellikler ve depolama ölçümlerine basıp yeni sekmeden açılan sayfadan görebilirler.

mobil uygulama üzerinden girdiğinizde kayıt buttonu çalışmıyor ise tarayıcı ayarını masa üstü olarak değiştirin.
site adresi:

Önemli Not= Kişisel resimler ve özel dosyalarınızı atmayın kapanma riskine karşı

Kuruluşunuz tarafından sağlanan ürünler—son kullanıcılar için bildirim

Microsoft ürününü iş veya okul hesabı gibi ilişkili olduğunuz bir kuruluş tarafından sağlanmış bir hesapla kullanıyorsanız, söz konusu kuruluş:

• Ürün veya ürün hesabının gizlilikle ilgili ayarlarını kontrol etmek de dâhil olmak üzere, Microsoft ürününüzü ve ürün hesabınızı kontrol edip yönetebilir.
  • Etkileşim verileri, tanılama verileri ve iletişimleriniz ile dosyalarınızın içerikleri de dâhil olmak üzere, Microsoft ürününüz ve ürün hesaplarınızla ilişkili verilerinize erişim sağlayabilir ve bu verileri işleyebilir.
İş veya okul hesabınıza erişiminizi kaybederseniz (örneğin iş değişikliği nedeniyle) ürünlerde oturum açmak için iş veya okul hesabınızı kullandıysanız sizin adınıza alınan ürünlere ve bu ürünlerle ilişkili içeriğe erişiminizi kaybedebilirsiniz.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

nothingmann16

Android Uzmanı
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
idris
Cihazım
K30
Meslek
Şef
Konular
28
Ekteki linkten siteye girip çeviri kısmından türkçe yapıp gerekli alanları doldurarak isim / soyisim kısmını gerçek isim yazmadan doldurun. Ben robot değilim i seçip gerekli işlemi yaptıktan sonra çıkan ekrandan sağ tarafa onaylamak buttonuna bastıktan sonra mail adresiniz kullanıcıadı@onedrive5tb.com şeklinde mail ve altında geçici şifre oluşacaktır. Bu işlemden sonra adresine giriş yapıp öğrenci seçeneğini seçip gelen şifre ekranı kısmından verilen geçici şifre ve yeni şifrenizi girip giriş yapın.

5 Tb disk Alanı görmek için ana ekrandan sağ tarafta bulunan onedrive e basıp yeni sekmede açılan sayfadan sağ üstten ayarlar resmine basıp onedrive ayarlarına tıklayıp sağ taraftan diğer ayarlar a basıp özellikler ve depolama ölçümlerine basıp yeni sekmeden açılan sayfadan görebilirler.

mobil uygulama üzerinden girdiğinizde kayıt buttonu çalışmıyor ise tarayıcı ayarını masa üstü olarak değiştirin.
site adresi:

Önemli Not= Kişisel resimler ve özel dosyalarınızı atmayın kapanma riskine karşı

Hocam bir süresiyok değil mi bunun

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Şimdi bu hesapla office uygulamalarını kullanabiliyor muyuz? Okul hesabı gibi bir şey sanırım bu ondan sordum. Bu arada teşekkürler :) Bir de bu paylaştığımız dosyalara sadece biz mi erişebiliriz? Kişisel dosya atmayacağım tabiki merak ettim :)

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Şimdi bu hesapla office uygulamalarını kullanabiliyor muyuz? Okul hesabı gibi bir şey sanırım bu ondan sordum. Bu arada teşekkürler :)
Denemedim ama açılıyor diye bilmiyorum hocam. denemesini yapabilirsiniz giggle~~
Konu başında bu belirtmedim.

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Şimdi bu hesapla office uygulamalarını kullanabiliyor muyuz? Okul hesabı gibi bir şey sanırım bu ondan sordum. Bu arada teşekkürler :) Bir de bu paylaştığımız dosyalara sadece biz mi erişebiliriz? Kişisel dosya atmayacağım tabiki merak ettim :)
bu arada Office 365 olarak yapmanız gerekiyor

Üst Alt