Diğer [Ücretli] Xiaomi EDL Yetkili Hesap. Brick MI 8 Kurtarma Rehberi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ckara1989

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cem
Cihazım
xiaomi n4
Konular
3
Yetkili hesabı nasıl nereden alabiliriz?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

ilyas1212

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilyas
Cihazım
oneplus 9R
Konular
10
Merhabalar.2 ay once cihazim brick oldu.2 aydir ugrasiyorum denemedigim yontem kalmadi.Bu yöntemi de denedim ama sonuc alamadim.3 defa yetkili hesap aldim.1kere ucretli 2 kere xiaomi forumuna basvuru yaptim 2 defa yetki verdiler.Sonuc resimdeki gibi.Yetkili hesabi onayliyor sonra bu dumpy adli dosyayi yazdirirken donuo kaliyor
hocam merhaba yetkili hesabınız duruyor mu halen mi 8se cihazımı susturdum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Herkese merhaba yetkili hesabım mevcuttur İstanbul içi yardımcı olabilirim yüzyüze
hocam merhaba bana yardımcı olurmusun istanbul sancaktepedeyim

nuriletisim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gecee
Cihazım
redmi note 7
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba arkadaşlar, rom atarken yanlışlıkla bootloader kilidini kapatan arkadaşlar malesef cihazlarını açamıyor. Yetkili mi hesabı gerekiyor, edl modu ile rom atmak için. Yabancı forumda bununla alakalı bir paylaşım yapıldı. Buraya aktarıyorum.

Brick olan cihaz için, yetkili hesap almanın maliyeti 25 $ (150 ₺)

Çözüm;
S-Unlock adında bir web sitesi . Brick olan cihaz için yetkili bir hesap satın alabiliriz. Bu hesapların süresi sitede mevcuttur.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Telefonu Kurtarmak İçin İhtiyacamız Olan Şeyler;

1-
ADB / Fastboot sürücüleri:
2- MiFlash2018:
3- Orijinal Fastboot Dosyası:
4- Orijinal Usb Kablosu
5- Yetkili Hesap:
6- Testpoint

Bunlar hazır olduktan sonra.

1- Cihazın arka kapağını açın ve pil bağlantısını kesin.
2- ADB / Fastboot sürücülerini ve Mi Flash programını yükleyip, bilgisayarı yeniden başlatın.
3- Testpoint noktasına (üstte nerde olduğu işaretlendi) örnek videodaki gibi cımbız ile temas yaptırıp, usb kablosunu bilgisayara bağlayın.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
4- Siteden aldığınız yetkili hesap giriş yapıp ilgili romu kurmaya başlayabilirsiniz.

NOT: İşlem riskli olduğu için, ne şahsım ne de miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumlu değilim !
hocam yetkılı hesap nasıl alabılırız yardımcı olabılırmısınız tşk ederım

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
hocam yetkılı hesap nasıl alabılırız yardımcı olabılırmısınız tşk ederım

Konu sahibine özelden ulaşın...

Afatsumsene e

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
K30 8/256
Konular
0
Bl klidini hemen nasıl açabilirim ‍♂️

taxsulu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
0
Herkese merhaba yetkili hesabım mevcuttur İstanbul içi yardımcı olabilirim yüzyüze
merhaba hocam benim cihaz redmi note 8 pro .. bende brick yaptım yekili hesap istiyor.. nasıl yapabiliriz.

Dızcı06

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Duran
Cihazım
K20 pro
Konular
2
ben ikinci el bir mi9t aldım alır almaz bunun bootloader kilidini açmak için gerekli işlemleri yaptım. Şansım yaver gitmedi ve 40 gün kadar bana süre verdi bu 40 gün dolmadan kilit açılmadan da cihazın imeileri kapandı. Daha sonra kaç gün kaldı diye tekrar bakmak için mi flash uygulamasından gerekli işlemleri yapmaya başladığımda parametre hatası aldım. Ve bu hatayı gideremedim yani mi flash uygulaması sürekli hatalar veriyor. Cihaz açık wifiden kullanıyorum ama IMEI gitti tuşlu telefona kaldık. Tamir işlemlerini biraz araştırdığımda arka kapak sökülecek edl moduna alınacak daha sonra bazı işlemler yapılacak gibisinden bir kaç yazı video vb şeyler bilgisini edindim. Bu işlemlere 250 lira gibi fiyat veriyorlar ben bu işlemleri kendim yapayım istiyorum yetkili hesabı satın almamda ve bu cihazı hayata döndürmem de yardımcı olabilir misiniz dönüş yaparsanız çok sevineceğim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

benim cihazım birick olmadı lakin bootloader kilit süresi açılmadan imei lerim silindi bu durum karşısında nasıl bir yol izleyebilirim aktif kullanmış oldugum mi flash uygulaması (bir kaç güncel sürümlerini denedim) parametre hatası verdi mi flash uygulaması sebekeler gittiği için çalışmıyor sürekli parametre hatası veriyor

Son düzenleme:

sow51

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nusret
Cihazım
İphone x
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba arkadaşlar, rom atarken yanlışlıkla bootloader kilidini kapatan arkadaşlar malesef cihazlarını açamıyor. Yetkili mi hesabı gerekiyor, edl modu ile rom atmak için. Yabancı forumda bununla alakalı bir paylaşım yapıldı. Buraya aktarıyorum.

Brick olan cihaz için, yetkili hesap almanın maliyeti 25 $ (150 ₺)

Çözüm;
S-Unlock adında bir web sitesi . Brick olan cihaz için yetkili bir hesap satın alabiliriz. Bu hesapların süresi sitede mevcuttur.

Telefonu Kurtarmak İçin İhtiyacamız Olan Şeyler;

1-
ADB / Fastboot sürücüleri:
2- MiFlash2018:
3- Orijinal Fastboot Dosyası:
4- Orijinal Usb Kablosu
5- Yetkili Hesap:
6- Testpoint

Bunlar hazır olduktan sonra.

1- Cihazın arka kapağını açın ve pil bağlantısını kesin.
2- ADB / Fastboot sürücülerini ve Mi Flash programını yükleyip, bilgisayarı yeniden başlatın.
3- Testpoint noktasına (üstte nerde olduğu işaretlendi) örnek videodaki gibi cımbız ile temas yaptırıp, usb kablosunu bilgisayara bağlayın.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
4- Siteden aldığınız yetkili hesap giriş yapıp ilgili romu kurmaya başlayabilirsiniz.

NOT: İşlem riskli olduğu için, ne şahsım ne de miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumlu değilim !
Bu siteye kredi nasıl ekleriz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt