Yardım Type-C dönüştürücü kulaklık sorunu

akinfurkan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Akın
Cihazım
Xiaomi Mi9 SE
Konular
32
Arkadaşlar merhaba. Type-C kulaklık dönüştürücü ile kulaklıktan müzik dinlerken bir süre sonra ses gidiyor ve cızırtı sesi geliyor. Daha sonra kabloyu çıkarıp bir süre sonra tekrar takınca çalışmaya devam ediyor. Kulaklığım bozuldu diye yeni kulaklık aldım o da aynı şekil olunca dönüştürücüden kaynaklandığını fark ettim. Sizlerden de bu sorunu yaşayan var mı?

abuabu1221

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Xiaomi Mi 9 Se
Konular
40
Arkadaşlar merhaba. Type-C kulaklık dönüştürücü ile kulaklıktan müzik dinlerken bir süre sonra ses gidiyor ve cızırtı sesi geliyor. Daha sonra kabloyu çıkarıp bir süre sonra tekrar takınca çalışmaya devam ediyor. Kulaklığım bozuldu diye yeni kulaklık aldım o da aynı şekil olunca dönüştürücüden kaynaklandığını fark ettim. Sizlerden de bu sorunu yaşayan var mı?
Bende yaşıyorum çok sinir bozucu birşey.

MI MIX ALPHA cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

colins

Sch
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Colins
Cihazım
Mi 9se
Konular
4

Dönüştürücü ile iphonenun kulaklığını kullanıyorum. Hic bir sorun yaşamadım bugüne kadar.

Oyla:

akinfurkan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Akın
Cihazım
Xiaomi Mi9 SE
Konular
32
Bende yaşıyorum çok sinir bozucu birşey.

MI MIX ALPHA cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kronik galiba. Ben bu sorunu yaşamadan önce başkasından daha duymuştum. Aşırı sinir bozucu BT kulaklık kullanacam galiba :)

Oyla:

tugrul.gdkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tuğrul
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Muhasebeci
Konular
50
Ayni sorunu bende de vardi farkli bir donusturucu alarak cözdum.Deneyerek alin cogu bu problemi cozer

Oyla:

dispanserZ

Mi5 64gb
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 5 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
28
Dönüştürücüler problemli cidden bendede var ses kısma tuşuna basıyorum ses açıyor normal telefonlarda düz çalışıyor kulaklığım bide :)

Oyla:

abuabu1221

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Xiaomi Mi 9 Se
Konular
40
Oyla:

tugrul.gdkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tuğrul
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Muhasebeci
Konular
50
ayni tipten bi cevirici sub zero mu.subzerQ mu ne markasi ama piyasada uyumlu baya bi cevirici var deneyip alin internetten spiaris vermeyin

Oyla:

merakci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rami
Cihazım
-
Konular
39
Piyasada replika dönüştürücüleri çok fazla var ve bunları tercih etmeyin. Bir süre sonra kolayca bozulabiliyorlar. Huawei'nin dönüştürücüsünü uzun süredir kullanıyorum ve kullandığım en uzun dönüştürücü oldu diyebilirim. Kesinlikle öneriyorum.

Oyla:

tugrul.gdkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tuğrul
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Muhasebeci
Konular
50
Piyasada replika dönüştürücüleri çok fazla var ve bunları tercih etmeyin. Bir süre sonra kolayca bozulabiliyorlar. Huawei'nin dönüştürücüsünü uzun süredir kullanıyorum ve kullandığım en uzun dönüştürücü oldu diyebilirim. Kesinlikle öneriyorum.
Tabii ki kaliteli olan alînsa daha iyi fakat 1.Hepsi uyumlu olmuyor yani kulaklik sorununu çözmüyor.2.Gereksiz pahali olabiliyor.Ben huawei marka donusturucuyu 50 TL ye sordum almadim.Kisaca calisiyorsa ve paraniz yetiyirsa tabiki kaliteli alinmali

Oyla:
Üst Alt