Yardım TWRPDEN ANLIYAN GELEBİLİRMİ RİCA ETSEM

metin55k

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
mi 8
Konular
42
Arkadaşlar selam eu rom kurucamda twrp kısmı karıstırıyor trabzonlu abinin dediği gibi twrp yükledim şimdi eu rom kurucağımda öncemi wipe yapıcam sonramı? Birde burdakilerin hepsini seçip sonra indirdiğim romu bilgisayarım kısmında gözüken depolama alanına sürükleyip romu yüklesem daha iyi olmazmı? twrp vs silinirmi hepsini seçersem ?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Öncelikle romu telefon hafızasına atın. Daha sonra twrp den wipeleri yapın internal storage hariç diğerlerini isaretleyebilirsiniz. Ardından romu yükleyebilirsiniz. İşlem bittikten sonra wipe cache seçeneği çıkar onaylayın ve reboot edin

MI 5s MiuiCt 9.4.25

Oyla:

metin55k

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
mi 8
Konular
42
Öncelikle romu telefon hafızasına atın. Daha sonra twrp den wipeleri yapın internal storage hariç diğerlerini isaretleyebilirsiniz. Ardından romu yükleyebilirsiniz. İşlem bittikten sonra wipe cache seçeneği çıkar onaylayın ve reboot edin

MI 5s MiuiCt 9.4.25
anladım hocam sendemi 8 lite kullanıyorsun birde internal storageyide seçsem sonra bilgisayardan atsam bi fark olurmu? daha temiz olmazmı sistemin içindekilerileride silmesi?

Oyla:

dds25

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Lenovo K6 Note
Konular
11
Önce pcye bağlayıp pcniz görüyor mu diye deneyin daha sonra internal storage i silip rom atarsınız.

Oyla:

metin55k

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
mi 8
Konular
42
Hayır hocam bütün TWRP'lerin mantığı aynıdır. Biz de kullandığımız için biliyoruz.
Anladım hocam peki bu mi8 lite konusunda paylasılan bootlop nedir yani onu kurmama gerek varmı? Magisk dedikleri omu ben bu işlerde biraz toyumda onu kurmadan magisk kuramazmıyım bootlop felan anlamadım hic internetten magiski indirip twrp kursam olurmu?

Oyla:

Nevermind3452

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Güven
Cihazım
Note 11 Pro
Meslek
Mekatronik
Konular
34
Anladım hocam peki bu mi8 lite konusunda paylasılan bootlop nedir yani onu kurmama gerek varmı? Magisk dedikleri omu ben bu işlerde biraz toyumda onu kurmadan magisk kuramazmıyım bootlop felan anlamadım hic internetten magiski indirip twrp kursam olurmu?
Magisk root dur hocam twrp den kuruluyor bootloop ise açılış ekranı hocam

Oyla:

dds25

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Lenovo K6 Note
Konular
11
Bootlop atılmaz hocam bootlop bir sorundur telefonunuz açılmaz ise eğer yani açılış ekranında takılıyorsa bootloptur. Root atmak isterseniz magisk atarsınız. Magiski indirdikten sonra twrpden kurabilirsiniz. Magiskten twrp kurulmaz.

Oyla:

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Romu telefon hafızasına at ilk 4 sıradaki wipeleri yap, sonra install kısmından romu yükle

Oyla:
Üst Alt