Recovery Twrp Yükleyemiyorum

Escobar31

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Muhasebeci
Konular
2
Minimal adb yolu ile twrp yüklüyorum. Yüklendi diyor yanlız telefonu twrp ile açmaya geldiğimde twrp menüsü gelmiyor. Şimdide açılırken " dm veritiy" diye bir yazı ile karşılaşıyorum. Telefonum Redmi note 11s eea rom yüklü. Bu konu hakkında bilgisi olan varsa paylaşabilir mi. Şimdiden teşekkür ederim. Herkese sağlıklı günler diliyorum

Saytz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Redmi 9C
Konular
21
fastboot --disable-verity --disable-verification flash vbmeta vbmeta.img komutu ile vbmeta flashlamışmıydınız?

Escobar31

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Muhasebeci
Konular
2
Yok direk telefonuma uygun twrp dosyasını (.img) flaşladım
Minimal adb klasörüne twrp dosyasını kopyaladım. Sonra cmd here açıp "fastboot flash recovery twrp.img" bu komutu yazıp yaptım ekranda OKAY yazısı çıktı başarı ile yüklendi dedi ama bişey yüklenmesi. Üstelik açılışta dm veritiy yazısı geldi. Power tuşuna tekrar basınca açılıyor telefon

Saytz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Redmi 9C
Konular
21
Yok direk telefonuma uygun twrp dosyasını (.img) flaşladım
Minimal adb klasörüne twrp dosyasını kopyaladım. Sonra cmd here açıp "fastboot flash recovery twrp.img" bu komutu yazıp yaptım ekranda OKAY yazısı çıktı başarı ile yüklendi dedi ama bişey yüklenmesi. Üstelik açılışta dm veritiy yazısı geldi. Power tuşuna tekrar basınca açılıyor telefon
O zaman cihazınıza uygun vbmeta.img yi indirip verdiğim kod ile flashlayın. Bende de rom kurarken dm verity corruption vermişti bununla çözdüm.

Escobar31

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Muhasebeci
Konular
2
Hocam teşekkürler. Dm veritiy arızasını çözdüm ama halen twrp yükleyemiyorum. Telefonuma uygun dosyayı indirip flaşlıyorum hata vermiyor yüklendi diyor ama twrp modunda açmaya geldiğim de twrp ekranı gelmiyor. Sanki hiç yüklenmemiş gibi.

Saytz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Redmi 9C
Konular
21
Hocam teşekkürler. Dm veritiy arızasını çözdüm ama halen twrp yükleyemiyorum. Telefonuma uygun dosyayı indirip flaşlıyorum hata vermiyor yüklendi diyor ama twrp modunda açmaya geldiğim de twrp ekranı gelmiyor. Sanki hiç yüklenmemiş gibi.
Onun hakkında bir fikrim yok maalesef. 😕

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101
Twrp flaşladıktan sonra vbmeta flaşlayın indirilebilir ardına fastboot reboot recovery komutunu yazın açılması gerek

Üst Alt