Yardım twrp wipe system, vendor görünmüyor

Kraltes99

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Rn9s
Konular
22
Merhaba, cihazıma orangefox r11.0 stable kurdum. Wipe bölümünde "system ve vendor" görünmüyor. Bazı romlarda vendor flashlamak gerekiyor.. Yardımcı olur musunuz?

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
Merhaba, cihazıma orangefox r11.0 stable kurdum. Wipe bölümünde "system ve vendor" görünmüyor. Bazı romlarda vendor flashlamak gerekiyor.. Yardımcı olur musunuz?
Vendor'u silmeniz o kadar önemli değil.Direkt romu veya vendor.img yi kurabilirsiniz.Yine de silmek isterseniz de Internal Storage silmeniz yeterli olacaktır.

solanercan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ercan solan
Cihazım
note 9
Konular
5
Kraltes99, telefonunuzda süper bölüm var. Bu sebeple, ne system nede vendor bölümüne zaten ulaşma ihtimaliniz yok. Hiçbir recovery bunu yapamaz.
İnternal storage silinse bile system symlinklerine müdahale edilmediği için teorik olarak bu cihaza recovery ile temiz kurulum yapılamaz.
Vendor flaşlanabiliyor mount etmeniz şart değil.

Zenonf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Note 9
Konular
6
Kraltes99, telefonunuzda süper bölüm var. Bu sebeple, ne system nede vendor bölümüne zaten ulaşma ihtimaliniz yok. Hiçbir recovery bunu yapamaz.
İnternal storage silinse bile system symlinklerine müdahale edilmediği için teorik olarak bu cihaza recovery ile temiz kurulum yapılamaz.
Vendor flaşlanabiliyor mount etmeniz şart değil.
redmi Note 9 pro 5g / mi 10i cihazıma twrpde system yok nasıl rom kuracağım silmeden hocam

Üst Alt