Yardım Twrp ve Orangefox sorun

fatihsenturkk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui 12.1.4
Telefon Modeli
Mi Note 10 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Merhabalar cihazım mi note 10 pro ve kilit açık durumda
google hesaplar,şifreler,cloud tamamen kaldırılmış durumda ama
TWRP ve Orangefox yükleme işlemini başarılı şekilde cihaza uygun versiyonlar ile yapıyorum lakin dosyalar 2 versiyondada şifreli gözüküyor ve magiski flashlayamıyorum
telefon imei atılmış olduğu içinde format atamıyorum çözüm önerileriniz nedir ?
Twrp veya orangefox yüklüyken bunlar üzerinden format atsak imei gidermi ?

karadavuti

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
Xiaomi MI9
Konular
1
karadavuti, Buyurun..

hızlı cevabınız için teşekkürler, aslında benim problemim TWRP'nin şifreleme konusu. daha önceden twrp'yi kullanırken ekran şifresini girerek kullanabiliyordum. Fakat mi9 da miui 12.5.1'yükselttikten sonra twrp şifre sormuyor ve internal storage şifreli görünüyor. bu konuyu nasıl çözebilirim?

Oyla:

Yusuftok516

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
S23, Mi 9 SE
Konular
40
hızlı cevabınız için teşekkürler, aslında benim problemim TWRP'nin şifreleme konusu. daha önceden twrp'yi kullanırken ekran şifresini girerek kullanabiliyordum. Fakat mi9 da miui 12.5.1'yükselttikten sonra twrp şifre sormuyor ve internal storage şifreli görünüyor. bu konuyu nasıl çözebilirim?
Saçma bir olay, andoid 9 miui10 telefonda şifre olmasına rağmen twrp e girince şifre sormuyor ve dosyalar normal gözüküyor şifresiz, android 11 miui12.5 twrp e girerken ne şifre soruyor ne dosyalar düzgün gözüküyor

Oyla:

karadavuti

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
Xiaomi MI9
Konular
1
Saçma bir olay, andoid 9 miui10 telefonda şifre olmasına rağmen twrp e girince şifre sormuyor ve dosyalar normal gözüküyor şifresiz, android 11 miui12.5 twrp e girerken ne şifre soruyor ne dosyalar düzgün gözüküyor
ve işin garibi sadece internal storage. root dosya sisteminde diğer klasörler görülebiliyor. hatta bu problemi çözebilmek için cache kalsörüne dosyaları yükleyip twrp yi kullananlar var ama benim problemim twrp den daha önce aldığım yedekler internal storage de ve orası şifreli oldu ki farklı durumlar olursa yedeklerimi geri yükleyemiyorum :) bilen birileri varsa bekliyoruz çözimleri...

Oyla:
Üst Alt