Soru Twrp uçtu, cihaz hala rootlu

f0re1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi9t Pro
Konular
18
Merhaba saygı değer hocalarım, cihazıma 12.5.2(android 11) sürümü yükledim fakat magisk yükleyemedim dogal olarak twrp kalktı fakat cihazım hala rootlu görünüyor. Rootu nasıl kaldırabilirim?
Ek olarak recovery girmeye çalıştığımda miui ekranında kalıyor, ama reboot yapinca normal açılıyor telefon.

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Twrp kurun ondan sonra 12.5.2 durumunun zip dosyasını twrp üzerinden flaşlayin cihaz açıldığında ne root kalır ne twrp stock hale döner (not:cihaz bootlopa düşerse format data gereklidir + cihazınız IMEI repair işlemi gördüyse işlemler değişebilir )

f0re1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi9t Pro
Konular
18
Twrp kurun ondan sonra 12.5.2 durumunun zip dosyasını twrp üzerinden flaşlayin cihaz açıldığında ne root kalır ne twrp stock hale döner (not:cihaz bootlopa düşerse format data gereklidir + cihazınız IMEI repair işlemi gördüyse işlemler değişebilir )
Hocam ime repairli cihaz. Yani yeniden twrp kurup ayni romu yükleyecem doğru mu anladım.

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Hocam ime repairli cihaz. Yani yeniden twrp kurup ayni romu yükleyecem doğru mu anladım.
Evet IMEI repair yapıldıysa modem dosyası filan isteyebilir bilmiyorum her cihaz için değişiyor onu siz bilirsiniz zaten her cihaz istemiyor

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Merhaba saygı değer hocalarım, cihazıma 12.5.2(android 11) sürümü yükledim fakat magisk yükleyemedim dogal olarak twrp kalktı fakat cihazım hala rootlu görünüyor. Rootu nasıl kaldırabilirim?
Ek olarak recovery girmeye çalıştığımda miui ekranında kalıyor, ama reboot yapinca normal açılıyor telefon.
Çok uğraşmanıza gerek yok, fastboot üzerinden stock bir rom yükleyin, magisk kalkar, twrp de orijinal haline döner.

f0re1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi9t Pro
Konular
18
Çok uğraşmanıza gerek yok, fastboot üzerinden stock bir rom yükleyin, magisk kalkar, twrp de orijinal haline döner.
Cevabınız için teşekkürler hocam

Üst Alt