Yardım Twrp Sorunu

alpereneker

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RedmiNote4x
Meslek
Webmaster,Graphic
Konular
25
2 twrp denedim birinde yükleme asla olmadı 13 saattir 90 da kalıyor diğer twrp sistem hatası veriyor miflash uygulaması ile stok rom yüklediğimde saatlerce mi 2. logoda kalıyor kamera ses çıkartıyor arada titriyor yardımcı olabilerek üstadlarıma şimdiden teşekkürler

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ekli dosyalar

• Screenshot_1969-12-31-23-21-02.png
    Screenshot_1969-12-31-23-21-02.png
    188,3 KB · Görüntüleme: 12

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Hocam öncelikle aşağıdaki uygulamayı deneyerek telefona geçerli bir rom yüklemenizde yarar var.
Yaptığınız işlemlerin sonuca ulaşmaması TWRP, ROM veya mevcut rom ile yüklemek istediğiniz ROM'a ait android sistemin uyumsuzluğu da neden olabilir.

Umarım aşağıdaki yöntemin size faydası dokunur.
Bunun dışında arkadaşların farklı bir önerileri de olacaktır.

Rehber - XiaomiTool v2 ile Tüm Xiaomi Cihazlara Zahmetsiz Bootloader Unlock, TWRP, EU Rom, Global Rom ve Magisk Root Yükleme Resimli Anlatım

Oyla:

alpereneker

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RedmiNote4x
Meslek
Webmaster,Graphic
Konular
25
Hocam öncelikle aşağıdaki uygulamayı deneyerek telefona geçerli bir rom yüklemenizde yarar var.
Yaptığınız işlemlerin sonuca ulaşmaması TWRP, ROM veya mevcut rom ile yüklemek istediğiniz ROM'a ait android sistemin uyumsuzluğu da neden olabilir.

Umarım aşağıdaki yöntemin size faydası dokunur.
Bunun dışında arkadaşların farklı bir önerileri de olacaktır.

Rehber - XiaomiTool v2 ile Tüm Xiaomi Cihazlara Zahmetsiz Bootloader Unlock, TWRP, EU Rom, Global Rom ve Magisk Root Yükleme Resimli Anlatım
teşekkürler hocam ama stock rom kendi sitelerinden indirdim bide sürekli kullangığım romlar acaba twrp sistemi komple silmiş olabilir mi

Oyla:
Üst Alt