Çözüldü TWRP Sonrası Hata

Emsalsiz21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
6
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
global
Telefon Modeli
mi 9t pro
Bootloader Kilidi
Açık
arkadaşlar twrp yükledim cihaza ama bidaha açılmadı oradan herşeyi sildim sıfırladm şimdi ise cihaz otomatik fastboot moduna giriyor öylece kaldm (mi 9t pro)

Emsalsiz21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
6
Hindistan klasöründeki zip dosyası sadece twrp ile yüklenebilir. Mi flash ile yüklenemez.
Raphael_in_global.... dosyasını C'ye atıp denediniz mi?

Bir de rom'u atarken alt tarafta clean all seçili olması daha iyi olacaktır. Resimde clean all and lock seçili duruyor
her şekilde denedim olmadı clean all seçeneğini bazen unutuyorm ama kilit açık sorun yok :) şimdi bidaha denicem

Oyla:

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
her şekilde denedim olmadı clean all seçeneğini bazen unutuyorm ama kilit açık sorun yok :) şimdi bidaha denicem
Clean all and lock seçer iseniz cihazınız brick olabilir. Hafife alınacak bir şey değil maalesef. Brick olmasa bile tekrar başvuru yapmanız gerekmekte. Yani süre verebilir tekrardan sistem

Oyla:

Emsalsiz21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
6
Clean all and lock seçer iseniz cihazınız brick olabilir. Hafife alınacak bir şey değil maalesef. Brick olmasa bile tekrar başvuru yapmanız gerekmekte. Yani süre verebilir tekrardan sistem
hindistan zipini telefonun dahili depolamasına attım sonra twrp den girdm ama zip dosyası yok görünmüyor 2-3 gündür bu hindistan romunu yükleyemedm gitti..benm asıl amacım teledonun arama mesajlar bölümünü felan orjinal xioami yapmak ama malesef global ve eu romlarda google android saf yüzüyle geliyor değişmiyor

Oyla:

adnancuha

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
adnan
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
0
hocam siz tgz dosyasını mı indirdiniz zip dosyasını mı?çünkü resımdepaylaştıgınız dosya zip dosyası.zip ile flashlama yapamazsınız.

Oyla:

Emsalsiz21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
6
hocam siz tgz dosyasını mı indirdiniz zip dosyasını mı?çünkü resımdepaylaştıgınız dosya zip dosyası.zip ile flashlama yapamazsınız.
zip dosyasını hatta 2 ayrı zip dosyasını ayrı seferlerde telefona atıp twrp den yapim dedm olmuyor twrp de görünmüyor ama miıu 12 zipini atınca görüyor yüklüyor tüm kudumsuzluk hint romlarnda

Oyla:

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
hindistan zipini telefonun dahili depolamasına attım sonra twrp den girdm ama zip dosyası yok görünmüyor 2-3 gündür bu hindistan romunu yükleyemedm gitti..benm asıl amacım teledonun arama mesajlar bölümünü felan orjinal xioami yapmak ama malesef global ve eu romlarda google android saf yüzüyle geliyor değişmiyor
Mi flash'ta telefon gözüküyor mu?

Oyla:

adnancuha

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
adnan
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
0
mıuı tabanlı değilse cihazınız hatayı ondan alıyor olabilr misiniz? developer romlar da saf androıd sürümlüyse yanlış rom yüklemeyin bence. cünkü cihazları rom a uygun üretiyorlar.cihaz çökmesin sonra :?

Oyla:
Üst Alt