Yardım Twrp Silme

Ozgur19033

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xaomi mi8
Meslek
Barilla-Saha Satış
Konular
10
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global Rom 10.2.2 kararlı
Telefon Modeli
Xaomi mi8
Bootloader Kilidi
Açık
Merhabalar,
Daha öncesinde TWRP ile root yapmıştım cihaza fakat şuanda her güncelleme de telefon kilitleniyor,bende magisk i cihazdan sildim fakat TWRP silemedim cihazdan bu TWRP yi silip normal güncelleme de kilitlenmesin istiyorum yani TWRP komple kaldırmak istiyorum ne yapmam lazım şimdiden teşekkürler ..

Not : Daha önce sorunu çözdüm sanmıştım fakat çözemediğim için tekrar konu açtım ..

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Oyla:

SedatHizel

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sedat
Cihazım
Poco F5 Pro
Konular
2
Hallettim kardesim sagol.Miui11 bile gectim.

Oyla:

Hb7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi6
Konular
1
Hallettim kardesim sagol.Miui11 bile gectim.
ne yaptın nasıl yaptın onuda yazssaydın bari
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba
Fastboot ile global rom yüklemelisiniz.

Fastboot romunu indiriniz, TGZ uzantılı olan . Winrar ile çıkarma işlemi bilgisayarınızın performansına bağlı olarak biraz uzun sürebilir. Sabırlı olup bekleyiniz.

- Bu işlemden sonra mi flash toolu bilgisayarınıza kurun 64 bit bir bilgisayar olması gerekiyor.
Miflashtool v20180528 versiyonunu indiriniz.

Mi Flash Tool – Xiaomi Tools

Bilgisayar ım, C ye yeni klasör açıp, küçük harfler ile adını miui yapınız. Fastboot romunu çıkarttıktan sonra, Türkçe karakter ve boşluk olmadan bu miui adlı klasöre kopyalanız. Ve miflashtan bu yolu gösteriniz. Clean All seçeneğini işaretleyiniz Ve flashlayınız.

C:\miui\rom adı şeklinde olmalı. Ve kesilikle Clean All seçeneğine dikkat ediniz.

Not: Yanlış uygulama ve hatalı işlemlerden dolayı doğacak nedenlerden şahsım ve Mıuı Türkiye sorumlu değildir

Rom - Mi 8 Global Kararlı Miui V10.2.2.0 Fastboot İndirme Bağlantısı
TGZ uzantı dediğiniz dosyayı bulamadım nasıl birşey acaba?

Oyla:

hasanusluoğlu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9 Lite / Mi5s
Konular
31
Twrp kalsın derim global rom pişmanlıktır, revos yada eu rom öneririm sizin cihaza masik x rom olmadığı için, derken 1 tane buldum Masik X rom ama artık Masik X rom için günc.almaz sizin cihaz

+ Stoya beyin videosuna da bakın
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:
Oyla:

Hb7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi6
Konular
1
Twrp kalsın derim global rom pişmanlıktır
tamam kalsın ama ben telefona root atamadım hala miui 11 kararlı görünüyor sürüm.
Twrp kalsın derim global rom pişmanlıktır, revos yada eu rom öneririm sizin cihaza masik x rom olmadığı için, derken 1 tane buldum Masik X rom ama artık günc.almaz sizin cihaz
tüm bu dertlerimin başı 10 numara çalışan telefonum sıfırlama yaptıktan sonra oldu .Formattan sonra ghost ekran oluştu nasıl çözerim derken forumda gezindim bir kod buldum ghost screen gitmesi için onuda yapabilmek için root ve eu rom gerekiyormuş ve tabi öncesinde unblock .Yine başka bir youtube videosundan root gcam twrp kombine yapma vidosundan işlemleri yaparken twrp yükledikten sonra tel yeniden başlamadı.Siyah mi ekranında taklı kaldı yanıp söndü hep giriş yapamadı sisteme.Sonra bir şekilde ses açma+power yaptım ve twrp ye girdim yeniden başlat dedim ve telefon açıldı. Sonra o youtube videosundan tüm adımları bir ileri 2 geri yaptım.telefonu açtığımda root explorer yüklü ama diyorki root yok telde dogru çünkü sürüm kısmında hala kararlı.
bu.
bu adımları yaparken kendisi belirtmiş altta yorumda twrp yapmadan yapın eğer miui 11 varsa.
ben telefona girebildikten sonra twrp mobil uygulaması üzerinden güncel versiyon var onu yükle dedi yükledim.
Sonuç: miui 11 kararlı rom dayım. twrp var root yok .ghost ekran var ve ne yapıcağımı bilmiyorum.
yardımlarınızı bekliyorum.
Özellikle ghost ekran meselesi format attıktan sonra pehdah oldu

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2020-04-17 at 11.02.20.jpeg
    WhatsApp Image 2020-04-17 at 11.02.20.jpeg
    60,8 KB · Görüntüleme: 10
Oyla:

hasanusluoğlu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9 Lite / Mi5s
Konular
31
tamam kalsın ama ben telefona root atamadım hala miui 11 kararlı görünüyor sürüm.

tüm bu dertlerimin başı 10 numara çalışan telefonum sıfırlama yaptıktan sonra oldu .Formattan sonra ghost ekran oluştu nasıl çözerim derken forumda gezindim bir kod buldum ghost screen gitmesi için onuda yapabilmek için root ve eu rom gerekiyormuş ve tabi öncesinde unblock .Yine başka bir youtube videosundan root gcam twrp kombine yapma vidosundan işlemleri yaparken twrp yükledikten sonra tel yeniden başlamadı.Siyah mi ekranında taklı kaldı yanıp söndü hep giriş yapamadı sisteme.Sonra bir şekilde ses açma+power yaptım ve twrp ye girdim yeniden başlat dedim ve telefon açıldı. Sonra o youtube videosundan tüm adımları bir ileri 2 geri yaptım.telefonu açtığımda root explorer yüklü ama diyorki root yok telde dogru çünkü sürüm kısmında hala kararlı.
bu.
bu adımları yaparken kendisi belirtmiş altta yorumda twrp yapmadan yapın eğer miui 11 varsa.
ben telefona girebildikten sonra twrp mobil uygulaması üzerinden güncel versiyon var onu yükle dedi yükledim.
Sonuç: miui 11 kararlı rom dayım. twrp var root yok .ghost ekran var ve ne yapıcağımı bilmiyorum.
yardımlarınızı bekliyorum.
Özellikle ghost ekran meselesi format attıktan sonra pehdah oldu
Format ile g.screen alakası yok, custom rom yükleyip kullanın, şuan romun güncel Mi6 bitirdiler artık eu rom yada revos rom kullanın. Mi6 android 10 almadı almayacak

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt