Yardım Twrp şifreli dosya isimleri sorunu

• Konbuyu başlatan M1THRA
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 10
  • Görüntüleme 716

M1THRA

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bünyamin
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
1
arkadaşlar boot attım twrp kurdum twrp menüsüne girdiğim zaman bana şifreli dosyaları gösteriyor ve magisk i göremiyorum neden olabilir acaba

rwetgi10

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Amele
Konular
6
Android 12 mi

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101
arkadaşlar boot attım twrp kurdum twrp menüsüne girdiğim zaman bana şifreli dosyaları gösteriyor ve magisk i göremiyorum neden olabilir acaba
Başka recovery kullanın(shrp,ofrp,ofox,pbrp) twrp olması şart değilse. android 12 sürümündeyseniz twrp bu sürümün şifresini çözemez başka recovery kullanmanıza rağmen şifreli gözüküyorsa format data(verileri sıfırla) deyip ardına disable-force-encrypt(DFE) flaşlayın

M1THRA

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bünyamin
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
1
evet hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Başka recovery kullanın(shrp,ofrp,ofox,pbrp) twrp olması şart değilse. android 12 sürümündeyseniz twrp bu sürümün şifresini çözemez başka recovery kullanmanıza rağmen şifreli gözüküyorsa format data(verileri sıfırla) deyip ardına disable-force-encrypt(DFE) flaşlayın
hocam birşey gördüm forum da direkmen magicsk indiriyor telefona onu indirirsek olurmu

rwetgi10

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Amele
Konular
6
A12 romlar için twrp yok şuanda orange Fox kullanın ve flashladikran sonra cihazınız için dfe dosyasını flashlayin format data yapmayı unutmayın sorun kesinlikle çözülür

M1THRA

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bünyamin
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
1
A12 romlar için twrp yok şuanda orange Fox kullanın ve flashladikran sonra cihazınız için dfe dosyasını flashlayin format data yapmayı unutmayın sorun kesinlikle çözülür
hocam önerdiğiniz bir videolu anlatım varmı pek anlamıyorum da

yani hocam imei kurmak istiyorum onu nasıl yapacağımı bilmiyorum

hocam müsaitseniz bi bakarmısınız orangefox a girdiğimde cihazımın recoverysi bulunamadı diyor

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101
hocam birşey gördüm forum da direkmen magicsk indiriyor telefona onu indirirsek olurmu
Evet format data sonrasında magisk flaşlayarak şifre çözüldüğünü söyleyenler var ama denemedim

M1THRA

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bünyamin
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
1
Evet format data sonrasında magisk flaşlayarak şifre çözüldüğünü söyleyenler var ama denemedim
hocam peki şuan imei atmak için ne yapmalıyım çok uğraştım 3 saattir deniyorum bir ara yaptım twrp girdim orada şifre vardı magisk i bulamadım

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101
hocam peki şuan imei atmak için ne yapmalıyım çok uğraştım 3 saattir deniyorum bir ara yaptım twrp girdim orada şifre vardı magisk i bulamadım
Flaşlamak için kullanacağınız dosyayı sd karttan ya da usb otg'ye aktararak yükleyebilirsiniz

M1THRA

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bünyamin
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
1
Flaşlamak için kullanacağınız dosyayı sd karttan ya da usb otg'ye aktararak yükleyebilirsiniz
hocam otg kablom yok ve telefonuma sd kart takılmıyor direkmen dosya aktarımı ile atıncada gözükmüyor

Üst Alt