Yardım TWRP Şifre istiyor

InJustice

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ogün
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
28
Arkadaşlar merhaba. Bu akşam üstü bu sorunla karşılaşmaya başladım ancak sorunun twrp olacağını düşünmemiştim. Şimdi şöyle bir şey var. Öncelikle ben EU ROM'a geçmek için twrpye girmiştim ve hafızayı 0 MB olarak gösteriyordu. EU geçtikten sonra magisk yüklemek isteyen birinin yapacağı gibi twrp girmiştim ancak yine twrp şifre istedi ve hafızayı 0 olarak göstermeye başladı. Daha sonra EU ROM Stable'ı beğenmediğim için EU ROM Beta'ya geçtim. Yine twrp benden şifre istedi. Yani ben bir ROM'u beğensem ve o ROM'a magisk kurmak istesem yine benden şifre isteyecekti. Ne yapmam lazım? TWRP sürekli olarak hafızamı şifreli gösteriyor. Şu an Mi Room kullanıyorum.

xm4sk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Sistemi silmeniz gerekiyor hocam twrp üzerinden bu sorunun tek çözümü şu an için bu, şu sıralar benimde başıma gelmeye başladı daha önce karşıma çıkmıyordu moustache~~

Oyla:

InJustice

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ogün
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
28
Hocam zaten ROM geçişlerini yaparken system dahil her şeyi siliyorum. Son iki seçenek harici. System dalvik cache internal data bunları siliyorum yani. Neden ısrarla şifre istiyor anlamış değilim.

Oyla:

denizci535

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Mi 6
Konular
5
Hocam zaten ROM geçişlerini yaparken system dahil her şeyi siliyorum. Son iki seçenek harici. System dalvik cache internal data bunları siliyorum yani. Neden ısrarla şifre istiyor anlamış değilim.
Hocam öyle değil format data bölümünde silince yes diye elinizle yazıp sileceksiniz ... Kendiniz secmeyeceksiniz. Umarım anlamışsınızdır. Araştır az bu kadar dilim donduguyle. Yes dedikten sonra herşey silindikten sonra recovery bölümünden çıkmadan rom atacaksınız. Kolay gelsin.

Oyla:

InJustice

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ogün
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
28
Şimdi ben Mi Room, Eu Beta ve Eu Stable'ı beğenmedim. Hangi ROM'u kursam şaşırdım valla.

Oyla:

InJustice

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ogün
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
28
Onda Android 10 ibaresi var. Uyumlu mu emin olamadım. Android 10 ile mi geliyor?

Oyla:

xm4sk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Masik romu dener misiniz belki seversiniz..

Oyla:

mikailcanerdal

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mikail Can
Cihazım
mi9 lite
Konular
2
TWRP açılışta cihazın şifresini istiyor format data wipe yapmak bir işe yaramıyor her açılışta telefona koymuş olduğun şifreyi girmen lazım malesef

Oyla:
Üst Alt