Soru Twrp Şifre Hakkinda

Eziyet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 10 Pro
Meslek
IT Engineer
Konular
4
Twrp yi açtığımda bir şifre soruyor. Cihaz şifresini denemedim. Mi hesap şifre si denedim olmadı . Help

Eziyet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 10 Pro
Meslek
IT Engineer
Konular
4
Yol gösteren herkese teşekkürler İyi Bayramlar

Oyla:

Eziyet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 10 Pro
Meslek
IT Engineer
Konular
4
hocam kilit ekranının şifresini kaldırdıktan sonra twrp-ye girdikte şifre istemedi mi?
Yok istemedi. Sonra telefona 4 haneli şifre koydum. Yeniden başlattım twrp ye ekran şifresini girdiğimde sorun yoktu işlemleri yaptım . Telefonu tekrar açtım 6 haneli bir şifre koyup yeninden twrp ye girdim 6 haneli şifreyi kabul etmedi :) .

Oyla:

alasulumurat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13
Yok istemedi. Sonra telefona 4 haneli şifre koydum. Yeniden başlattım twrp ye ekran şifresini girdiğimde sorun yoktu işlemleri yaptım . Telefonu tekrar açtım 6 haneli bir şifre koyup yeninden twrp ye girdim 6 haneli şifreyi kabul etmedi :) .
Demekki 4 haneli şifre kullanmanız gerekiyor. 4 haneli pin ve parmak izi yaptınız mı bu iş tamamdır. Güle güle kullanın ;)

Oyla:

Bashirr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehdixan
Cihazım
Redni Note 7
Konular
46
ben ekran şifresini kapattım, twrp-ye geçtim şifre istedi yine de. Hangi twrp-yi kullanıyorsun?

Oyla:
Üst Alt