Kernel Twrp Recovery V.3.0.0.0 [HG Türkçe]

06ensar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nurettin
Cihazım
lenovo k3not
Konular
0
arkadaşlar bende lenovo k3 note telefon var ve ben Türkçe twrp recovery kullanmak istiyorum bu telefon için hangisini indirmem gerekiyor.

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
arkadaşlar bende lenovo k3 note telefon var ve ben Türkçe twrp recovery kullanmak istiyorum bu telefon için hangisini indirmem gerekiyor.
Telefon listesi ana başlıkta var. Listede telefonunuz yok ise buradan kullanamazsınız. Googlede aratın

hilmi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hilmi
Cihazım
mi9 se
Konular
18
redmi 3 twrp yükleyemiyorum.
adb den astboot flash recovery komutu ile img dosyasını yüklüyorum sorunsuz yükleniyor.
reboot yapıyorum güç ve ses acma tuşu ile recvery menüye girip recovery seçeneğini seçiyorum mi yazısında kalıyor.
tekrar kapatım açtığım zaman ise telefon ve kablo resmi olan kendi recovery menüsü geliyor.
cihaz çileden çıkardı beni. mi3 e sorunusuz yükledim.

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
redmi 3 twrp yükleyemiyorum.
adb den astboot flash recovery komutu ile img dosyasını yüklüyorum sorunsuz yükleniyor.
reboot yapıyorum güç ve ses acma tuşu ile recvery menüye girip recovery seçeneğini seçiyorum mi yazısında kalıyor.
tekrar kapatım açtığım zaman ise telefon ve kablo resmi olan kendi recovery menüsü geliyor.
cihaz çileden çıkardı beni. mi3 e sorunusuz yükledim.
Twrp yükledikten sonra recoveyr menüsüne girmesi şarttır. Çünkü twrp o şekilde aktif oluyor. Belki benim paylaşmış olduğum twrp de sorun vardır, çünkü denemedim. farklı bir twrp ile deneyin

hilmi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hilmi
Cihazım
mi9 se
Konular
18
Twrp yükledikten sonra recoveyr menüsüne girmesi şarttır. Çünkü twrp o şekilde aktif oluyor. Belki benim paylaşmış olduğum twrp de sorun vardır, çünkü denemedim. farklı bir twrp ile deneyin

recovery menüye giriyorum cihazı başlatmadan.
ancak adb den komutla recovery den başlatamıyorum.fastboot reboot komutunu kabul ediyor.ve cihaz açılmadan recovery menüye giriyorum ama mi yazısında kalıyor.mi3 de 2'inci tekrar başlatmadan sonra olmuştu.redmi3 de olmuyor.
xiaomi.eu nun romunu adb den yükleyemezmiyim?

edit`; xiaomi eu dan twrp indirip yükledim çalıştı.
teşekkürler.

Son düzenleme:

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Dediğim gibi twrp ile kaynalı olabilirdi. sorun çözüldüğüne sevindim rica ederim

is_mail

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ismail
Cihazım
mi4 lte
Konular
1
Cahilliğimi mazur görün, bu recovery olayı tam olarak ne amaçla kullanılıyor.. Anladığım kadarıyla mevcut sistemin imajını yedek alıp gerektiği zaman cihaza yazmak üzere saklamak mı oluyor.

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Cahilliğimi mazur görün, bu recovery olayı tam olarak ne amaçla kullanılıyor.. Anladığım kadarıyla mevcut sistemin imajını yedek alıp gerektiği zaman cihaza yazmak üzere saklamak mı oluyor.
Ses açma + orta tuş + güç tuşlarını basılı tutarak girdiğim recovery bölümü var. Onun özelleştirilmiş halidir

TahaKaradeniz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Taha
Cihazım
MI5
Konular
3
RN3 için olanı flashlanacak hale getirilebilir mi acba ? Update ile yüklemek için.

Üst Alt