Çözüldü Twrp menüsü gelmiyor Mi Recovery geliyor

Sahund19

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
Xiaomi Mi8 Lite
Meslek
Yüksek Lisans Öğr.
Konular
27
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global Kararlı
Telefon Modeli
Xiaomi mi 8 lite
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar cihazım mi8 lite. telefona tek tuşla yükleme aracından twrp yükledim. açılışta twrp menüsü geldi ancak telefonu yeniden başlattım ve recovery moda aldığımda ekte verdiğim mi recovery menüsü geliyor, twrp gelmiyor ne yapabilirim acaba? ayrıca twrp ilk yüklediğimde şifre soruyor bunuda çözemedim.

Ekli dosyalar

• 20200315_195533.jpg
    20200315_195533.jpg
    508,2 KB · Görüntüleme: 33

Sahund19

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
Xiaomi Mi8 Lite
Meslek
Yüksek Lisans Öğr.
Konular
27
rom kurunca sıkıntı çıktı ama Monalte33 hocam saatlerdir bana özelden yardımcı olup tüm sorunlarımı çözmemi sağladı. oda yetmedi telefona iyileştirmeler yaptık. herşey için burdan da teşekkür etmek istedim. gerçekten Allah razı olsun. baştacısın.

Oyla:

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
rom kurunca sıkıntı çıktı ama Monalte33 hocam saatlerdir bana özelden yardımcı olup tüm sorunlarımı çözmemi sağladı. oda yetmedi telefona iyileştirmeler yaptık. herşey için burdan da teşekkür etmek istedim. gerçekten Allah razı olsun. baştacısın.
Rica ederim hocam
Sizdende Allah razı olsun yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

Oyla:

niko06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
niko
Cihazım
mı9 lite
Konular
1
arkadaslar konuyu hortlamak gibi olmasın ama sahund19 arkadasın dedıgı gıbı benım telefondada ses+ acma-kapama tusuna basınca trwp gelmıyor wipe data reboot olan menu gelıyor. ben yenı bır rom kurmak ıstemıyorum ama trwp nın gelmesını ıstıyorum ne yapmam lazım. yenıden trwp yuklemesı denedım ama yınede olmadı. telefonum mı9 lite. herkese sımdıden tesekkurler

Oyla:

tamerttskorkmaz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
tamer
Cihazım
GALAXY W
Konular
0
arkadaslar konuyu hortlamak gibi olmasın ama sahund19 arkadasın dedıgı gıbı benım telefondada ses+ acma-kapama tusuna basınca trwp gelmıyor wipe data reboot olan menu gelıyor. ben yenı bır rom kurmak ıstemıyorum ama trwp nın gelmesını ıstıyorum ne yapmam lazım. yenıden trwp yuklemesı denedım ama yınede olmadı. telefonum mı9 lite. herkese sımdıden tesekkurler
çözüm bulabildin mi hocam aynı sıkıntı bende de var

Oyla:

emrahk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
41
çözüm bulabildin mi hocam aynı sıkıntı bende de var
cihazınıza ait olan forum sayfasına tıklayın. twrp yükleme aracı konusunu bulup anlatılan şekilde cihazınıza twrp yükleyin. advanced wipe kısmına girip format data kısmına "yes" yazıp sağa çektikten sonra, reboot ekranından recovery i seçin. yeniden açılınca twrp den çıkmadan (yeniden başlatma yapmadan) usb ile cihazın hafızasına kurmak istediğiniz rom u atın ve install seçeneği ile kurarak cihazı yeniden başlatın.
detaylı twrp rom kurulumu için forumda araştırma yapabilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt