Yardım TWRP Kurulumu sonrası fastboot modunda kalma

Maxtorices

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
6
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
v10.2.1.0 Stabile
Telefon Modeli
Mi 8 SE
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar TWRP kurdum. Kurulum tamamlandı fakat fastboot modunda kaldı. Ne yapsam açılmıyor. Güç tuşuna basılı tuttum yine fasboota atıyor. Ses açma ile güç tuşu da aynı şekilde oraya atıyor. vbmeta.img denedim onda da açılmadı. Ne yapacağım bir bilgisi olan var mı?

arruna

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Kamu
Konular
10
estağfurullah ne yaptık ki. root'u kaldırmak mı istiyorsunuz tam anlamadım?

Oyla:

arruna

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Kamu
Konular
10
magisk uninstaller indirin. twrp modunda açın ve oradan indirdiğiniz dosyayı flaşlayın. magisk içinde magiski kaldır, tamamen kaldır seçeneği de var. İkisinden birini deneyin.

Oyla:

Maxtorices

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
6
magisk uninstaller indirin. twrp modunda açın ve oradan indirdiğiniz dosyayı flaşlayın. magisk içinde magiski kaldır, tamamen kaldır seçeneği de var. İkisinden birini deneyin.
Tamamdır hocam. Valla telefon gitti sandım. Bazı Allah'sız telefoncular yarım saatlik basit iş için 100 kağıt alıyorlar. Flashlama tavsiyeniz üzere china rom kurup GSM turkeydeki bir kaç konu yardımı ile TWRP kurdum. çok sorunla karşılaştım. Onları da kolayca çözdüm. forumdaki tavsiyelerle Miui 11 Mi room kurdum. Önceden Mi hesabım ve google hesabımdan yedek aldığım için kolayca yedeklerimi kolayca geri yükledim. Şu an takır tukur çalışıyor. Tek problemi oyunlarda çentik ekranı kaplıyor. Uygulama için özellikte sadece açık ve otomatik var. O benim için o kadar dert değil. Konu açıp nasıl çözdüğümü anlatacağım. Çünkü gördüğüm kadarıyla çoğu kişinin başına gelen durum.

Oyla:

arruna

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Kamu
Konular
10
sorunu halletmene sevindim. bugün benim de başıma geldi. bir arkadaşın telefonuna aosp rom yüklerken sorun çıktı ve hiç açılmadı. gittik telefoncuya, 120 lira dedi ama sana 70 olur dedi. basit bir hata sonucu para bayıldık:)

Oyla:

Maxtorices

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
6
sorunu halletmene sevindim. bugün benim de başıma geldi. bir arkadaşın telefonuna aosp rom yüklerken sorun çıktı ve hiç açılmadı. gittik telefoncuya, 120 lira dedi ama sana 70 olur dedi. basit bir hata sonucu para bayıldık:)
Verdiği pazarlıktan belli olmuş :D

Oyla:

alemdar1453

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
red mi 9T
Konular
0
ya başkan şimdi bende redmi 9t cihaz var sanırım kaçak cihaz 2.el olarak aldım.geçen sene kendim rom attım. twrp falan da yüklemiştim.mi flash üzerinden rom yükledim güzel kullanıyordum ama hangi sürüm rom attığımı hatırlamıyorum. (12.5 ve ya 12.6 kararlı rom olabilir) taki dün kendiliğinden açılıp kapandı bir daha açılmıyor. MIUI logosunda kalıyor. hatta artık fast boot modda takılı kalıyor ŞİMDİ TELEFON İÇİNDE ÇOK FAZLA VERİ BULUNUYOR bu verileri kaybetmeden nasıl alabilirim .Mİ flash programındaki save usuer data seçeneğini seçerek flashlasam verilerim silinmeden telfonu açabillir miyim işe yarar mı yoksa sıkıntılı mı. telefonun boot loader kilidi açık

Oyla:

Maxtorices

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
6
ya başkan şimdi bende redmi 9t cihaz var sanırım kaçak cihaz 2.el olarak aldım.geçen sene kendim rom attım. twrp falan da yüklemiştim.mi flash üzerinden rom yükledim güzel kullanıyordum ama hangi sürüm rom attığımı hatırlamıyorum. (12.5 ve ya 12.6 kararlı rom olabilir) taki dün kendiliğinden açılıp kapandı bir daha açılmıyor. MIUI logosunda kalıyor. hatta artık fast boot modda takılı kalıyor ŞİMDİ TELEFON İÇİNDE ÇOK FAZLA VERİ BULUNUYOR bu verileri kaybetmeden nasıl alabilirim .Mİ flash programındaki save usuer data seçeneğini seçerek flashlasam verilerim silinmeden telfonu açabillir miyim işe yarar mı yoksa sıkıntılı mı. telefonun boot loader kilidi açık
Yeni konu aç yardım ederler

Oyla:
Üst Alt