Çözüldü TWRP Kurulumu Sırasında Hata

defkhan53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Cihazım
RedMi Note 7
Konular
2
Farklı kablolarla bağladım, defalarca kez driverları kaldırıp yeniden kurdum, farklı twrp dosyaları indirdim fakat ne yaparsam yapayım bu illet hatayı alıyorum. Cihaza twrp kuramıyorum, bilgisi olan varsa ve yardımcı olursa çok sevinirim.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Saytz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Redmi 9C
Konular
21
Platform tools ile değilse minimal adb and fastboot ile deneyin. Tabi denemediyseniz. Başka recoveryde deneyebilirsiniz.

defkhan53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Cihazım
RedMi Note 7
Konular
2
Platform tools ile değilse minimal adb and fastboot ile deneyin. Tabi denemediyseniz. Başka recoveryde deneyebilirsiniz.
Platform tools ile yapıyordum sizin yorumunuzu gördükten sonra minimal adb indirip denedim burada farklı bir hata veriyor.
Bu komuttan sonra da telefonun fastboot ekranında sol üst köşede "Press any key to shutdown" yazıyor bir tuşa bastıktan sonra da telefon kendini yeniden başlatıyor.

defkhan53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Cihazım
RedMi Note 7
Konular
2
Şimdi baktım da telefonu USB kablosu ile bilgisayara bağladığımda aygıt yöneticisinde görebiliyorum, bağlandığına dair bilgisayarda ses de geliyor fakat Bilgisayarım'a girdiğimde telefonun dosyalarına erişemiyorum. Dosya aktarımı da seçili...

Saytz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Redmi 9C
Konular
21

defkhan53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Cihazım
RedMi Note 7
Konular
2
Boot recovery deneyin hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yani fastboot boot twrp.img
Sonunda bir işlemin başarılı olduğunu gördüm, telefon kendini yeniden başlattı. Şimdi tekrar fastboot moduna alıp ilk yaptıklarımı mı yapmayı denemeliyim?
"fastboot flash recovery recovery.img" komutunu mu çalıştırmalıyım yani? (benim twrp.img dosyamın adı recovery.img)

Edit : Bu soruyu sorarken dayanamayıp yaptım bile çok teşekkür ederim twrp arayüzünü görebildim. Sorunum çözüldü <3

Saytz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Redmi 9C
Konular
21
Sonunda bir işlemin başarılı olduğunu gördüm, telefon kendini yeniden başlattı. Şimdi tekrar fastboot moduna alıp ilk yaptıklarımı mı yapmayı denemeliyim?
"fastboot flash recovery recovery.img" komutunu mu çalıştırmalıyım yani? (benim twrp.img dosyamın adı recovery.img)

Edit : Bu soruyu sorarken dayanamayıp yaptım bile çok teşekkür ederim twrp arayüzünü görebildim. Sorunum çözüldü <3
Rica ederim hocam çözüm olarak işaretleyebilirsiniz.

Üst Alt