Çözüldü Twrp ile Rom Güncellemesi

xnput

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mete
Cihazım
mi 6
Konular
3
yaklaşık 2 yıldır aynı twrp aynı magisk aynı romu kullanıyorum fakat artık bir güncelleyeyim dedim, sorum şu eğer şuanki romun üstüne yeni bir rom flashlarsam önceki dosyalar yüzünden sapıtır mı ? ilk önce yüklü olan romu dosyalarla beraber silip tekrar mı yüklemem gerek ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

yaklaşık 2 yıldır aynı twrp aynı magisk aynı romu kullanıyorum fakat artık bir güncelleyeyim dedim, sorum şu eğer şuanki romun üstüne yeni bir rom flashlarsam önceki dosyalar yüzünden sapıtır mı ? ilk önce yüklü olan romu dosyalarla beraber silip tekrar mı yüklemem gerek ?
twrp üzerinden sadece sistem verilerini silerek dahili depolamadaki verilerimi kaybetmeden romu yükleyebilmem mümkün mü?

Son düzenleme:

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Kullanmış olduğunuz Romun bilgilerini veya telefon hakkında kısımının ekran görüntülerini de paylaşır mısınız.

xnput

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mete
Cihazım
mi 6
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
şu anda miui 10 v10.0.0.2.0.OCACNFH (stable) cihaz mi 6

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
şu anda miui 10 v10.0.0.2.0.OCACNFH (stable) cihaz mi 6

Android sürümünüz 8 ve mıuı10. Kullandığınız Twrp de büyük ihtimalle Android 8 için.
Öncelikle Twrp versiyonunuzu yükseltmeniz gerekmektedir.
Mevcut Twrp, Android uyumsuzluğu göstereceği için Güncel Android 9 romlarını kurduğunuz da sorun olabilir .

Son düzenleme:

145600

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi mi 9 se
Konular
12
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

twrp üzerinden sadece sistem verilerini silerek dahili depolamadaki verilerimi kaybetmeden romu yükleyebilmem mümkün mü?
Evet mumkun wipe advandec kismindan sadece 4 wipe yapin storage yi işaretlemeyin verileriniz silinmez ama uygulamalae silinir

xnput

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mete
Cihazım
mi 6
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
cihazı romun kendi hakkında kısmında bulduğum bir seçenekten indirdiğim romu seçerek yükselttim , zaten dosyayı seçtikten hemen sonra işleme twrpden devam edip kurulumu başlattı , başarılı şekilde güncel sürüme güncelledim yardımınız için teşekkür ederim... twrp 3.2.3-0 versiyonu ile gerçekleştirdim

Üst Alt