Yardım Twrp Güncelleme ve Çift Sim Kart İmei

Spycx55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi Note10Pro
Konular
1
Öncelikle Selamün Aleyküm arkadaşlar benim 2 tane sorunum var yardımcı olcak arkadaşlara şimdiden teşekkürler
Benim telefonumda 11.0.3.0 (PFJEUXM) Android 9PKQ1 Versiyonu yüklü güncelleme geldi gelen güncelleme v11.0.4.0 (OFJEUXM) Android 10 telefonumda twrp var güncelle dedigimde twrp açılıyor ben içindeki verilerimi programlarımı kaybeden bu güncellemeyi yükleme imkanım varmıdır şuan yedeklemek için Bilgisayarım yok içindede yaklaşık 70 gb verim var

2.Sorumda telefonum yurt dışından geldi şuan orijinal imei olarak kullanıyorum 5.ayda kapancak büyük ihtimalle ben çift sim olarak bunu değiştirme ihtimalim varmıdır.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Öncelikle Selamün Aleyküm arkadaşlar benim 2 tane sorunum var yardımcı olcak arkadaşlara şimdiden teşekkürler
Benim telefonumda 11.0.3.0 (PFJEUXM) Android 9PKQ1 Versiyonu yüklü güncelleme geldi gelen güncelleme v11.0.4.0 (OFJEUXM) Android 10 telefonumda twrp var güncelle dedigimde twrp açılıyor ben içindeki verilerimi programlarımı kaybeden bu güncellemeyi yükleme imkanım varmıdır şuan yedeklemek için Bilgisayarım yok içindede yaklaşık 70 gb verim var

2.Sorumda telefonum yurt dışından geldi şuan orijinal imei olarak kullanıyorum 5.ayda kapancak büyük ihtimalle ben çift sim olarak bunu değiştirme ihtimalim varmıdır.
Aleykümselam.
1: Telefonunuzdaki verileri yedeklemeden güncelleme yapmayınız. Yedekleme fırsatı bulduktan sonra güncelleme yapabilirsiniz. Giden geri gelmez.
2: 4 ay 1.slotu 4 ay da 2.slotu kullanabilirsiniz. Sonrasında kapanacaktır. Ya Ocak ayında blokenin sıfırlanmasını bekleyecek ya da tamirini yaptıracaksınız. Ben yapabilirmiyim sorunuzun cevabını biz veremeyiz. Bilginiz varsa yapabilirsiniz elbette.

Oyla:
Üst Alt