Yardım Twrp güncelleme hatası ve sonrasında 4 wipe fastbootda kalma

Didaskalia

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
10
Merhaba mi 9t pro cihazımda 10.3.3.0 PFKEUXM yüklüydü. Güncelleme geldi ancak twrpden dolayı kendi güncelleyicisinden günceleme yapmadı. Ben de recovery rom dosyasını indirdim. Direkt flashlamak istedim ama hata aldım. Sonra 4 wipe yaptım yine aynı hatayı aldım ancak bu sefer de tel recovery modda açılmıyor fastboot ekranında açılıyor kalıyor. Yardımlarınızı bekliyorum dostlar.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Fastboot rom yüklemeyi deniyorum çaresizce zira bulabildiğim tek fastboot romu 10.3.1.0 ama bunda da bir sonuç alamıyorum muhtemelen düşük sürüm diye. Recovery yükleniyor gözüküyor o da yüklenmiyor çıkamadım işin içinden.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

recoveryi tekrar kurabildim tekrar flashladım ve laptopun kamerasıyla da hatayı çektim. Yardımlarınıza ihtiyacım var.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

Didaskalia

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
10
Youtubedan hintli bir arkadaşın yöntemiyle çözdüm. Rom içindeki compatibility dosyasını silince yüklüyor. Lakin şimdide Cihaz 16 gb gözüküyor çıldıracağım :D ama rom kurulumuyla alakalı olduğunu düşünmüyorum. Recoveryi kurabilmek için mi flashtan clean all yapmıştım ondan sonra oldu. Bunu bilen varsa buna yardımcı olun yahu deli gibi hissediyorum kendimi :D

Oyla:

nigzes1907

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezgin
Cihazım
Mi 12 S Ultra
Konular
17
Dün akşam aynı olayı bende yaşadım pitch black recovery indirip twrp den flashladim sonra 3 Vibe yapıp tekrar romu yükledim çalıştı herhangi bir sorun kalmadı team win twrp sorunlu bence o yüzden yapiyor

Oyla:

Didaskalia

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
10
Dün akşam aynı olayı bende yaşadım pitch black recovery indirip twrp den flashladim sonra 3 Vibe yapıp tekrar romu yükledim çalıştı herhangi bir sorun kalmadı team win twrp sorunlu bence o yüzden yapiyor
aynı olay derken hangisi hocam? Ayrıca telefon neydi sizin hocam.

Oyla:
Üst Alt