Yardım TWRP "failed to mount /vendor (invalid argument)" hatası alıyorum Mi 5

kaktüs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 5s
Konular
2
Merhabalar miui pro romu kullanıyordum miui 10 u yüklemek istedim twrp üzerinden "failed to mount /vendor (invalid argument)" bu hatayı aldım yardım ederseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim

Ekli dosyalar

• IMG_20180706_231954.jpg
    IMG_20180706_231954.jpg
    2 MB · Görüntüleme: 411

mertino

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Göleci
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
24
bende vendor seçeneği yok ne yapmam gerek

Oyla:

Mohan41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mücahit
Cihazım
Xiaomi Mi 10T
Meslek
Kalite Teknisyeni
Konular
26
Hocam TWRP'ye girdiğiniz zaman; Mount (Backup'ın altında, Advanced'ın üstünde) seçeneği var, oraya girdiğiniz zaman ise "Cache, System, Vendor, Data, Firmware, Persist, USB-OTG" adlı seçenekler mevcut.
Buradan "Mount system partition read-only" seçeneğinden işareti kaldırıp, diğer seçeneklerin hepsine verin sadece USB-OTG seçeneğini işaretleyemeyeceksiniz.
Gerisi zaten sizde (:
Tavsiyem bu seçenekleri aktif edip, Format Data yapıp, Recovery'i yeniden başlatıp, seçenekleri tekrar aktif hale getirip... Rom'u kurmanız.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
kral

Oyla:

meydeyy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
isa
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
8
Hocam TWRP'ye girdiğiniz zaman; Mount (Backup'ın altında, Advanced'ın üstünde) seçeneği var, oraya girdiğiniz zaman ise "Cache, System, Vendor, Data, Firmware, Persist, USB-OTG" adlı seçenekler mevcut.
Buradan "Mount system partition read-only" seçeneğinden işareti kaldırıp, diğer seçeneklerin hepsine verin sadece USB-OTG seçeneğini işaretleyemeyeceksiniz.
Gerisi zaten sizde (:
Tavsiyem bu seçenekleri aktif edip, Format Data yapıp, Recovery'i yeniden başlatıp, seçenekleri tekrar aktif hale getirip... Rom'u kurmanız.
eyvallah kardeşim çok ama çok teşekkürler bizim cihaz için twrp yi yapan vatandaşı hatası ne uğraştırdı sorun beni ya çok sağolasın

Oyla:

gurhayta88

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
tayfun
Cihazım
redmi note 9s
Konular
0
Gerisi zaten sizde (:
hocam aynı sorun bende var System, Vendor,Product kutucuğunu işaretliyemiyorum telefonu açamıyorum pc telefonu görmüyor tüm driverlar kurulu system_root,vendor ve product hatası alıyoru sonuna invalid arqument yazıyor

Oyla:

bekirofficial

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bekir
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
4
hocam aynı sorun bende var System, Vendor,Product kutucuğunu işaretliyemiyorum telefonu açamıyorum pc telefonu görmüyor tüm driverlar kurulu system_root,vendor ve product hatası alıyoru sonuna invalid arqument yazıyor
aynı sorunu yaşıyorum birazdan fastboottan rom atıcam bakalım düzelcekmi

Oyla:
Üst Alt