Çözüldü Twrp error openning hatası.

CelalAkdeniz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
celal
Cihazım
a1
Konular
6
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
stock rom
Telefon Modeli
xiaomi redmi note 8
Bootloader Kilidi
Açık
Aylar önce Twrp kurmuştum root atmıştım fakat error openning şeklinde kırmızı yazıyla bir sürü hata yazısı almıştım pek umursamadım cihaz açılıyordu sonuçta.
Sonradan cihazın twrp üzerinden işlem yapamadığını gördüm sıfırlama vs yapılmıyordu twrp sürümüyle alakalı olduğunu düşündüm ve twrp üzerinden daha eski bir sürümü flaşhladım.
hala düzelmediğini görünce forumda bulduğum bir dosyayı flashlayayım dedim böyle bir konuyla alakalı dosya (Disable_Dm-Verity_ForceEncrypt_01.15.2020)
wipe/advanced wipe/ data repair falan yapmaya çalıştım yine aynı sonuca vardım sonuç olarak cihaz başlatılırken twrp ekranına giriyor telefon açılmıyor.
Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Çözüm
Aylar önce Twrp kurmuştum root atmıştım fakat error openning şeklinde kırmızı yazıyla bir sürü hata yazısı almıştım pek umursamadım cihaz açılıyordu sonuçta.
Sonradan cihazın twrp üzerinden işlem yapamadığını gördüm sıfırlama vs yapılmıyordu twrp sürümüyle alakalı olduğunu düşündüm ve twrp üzerinden daha eski bir sürümü flaşhladım.
hala düzelmediğini görünce forumda bulduğum bir dosyayı flashlayayım dedim böyle bir konuyla alakalı dosya (Disable_Dm-Verity_ForceEncrypt_01.15.2020)
wipe/advanced wipe/ data repair falan yapmaya çalıştım yine aynı sonuca vardım sonuç olarak cihaz başlatılırken twrp ekranına giriyor telefon açılmıyor.
Güncelleme: Forumları biraz kurcaladım pek birşey bulamadım...

CelalAkdeniz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
celal
Cihazım
a1
Konular
6
Güncelleme: Forumları biraz kurcaladım pek birşey bulamadım. Tek çare olarak düşündüğüm baştan rom yüklemek oldu miflash tool ile mifirm adresinden indirdiğim global romu flashladım ve cihazı açmayı başardım. şuanlık bir sorun yok gibi görünüyor.

Oyla: Çözüm
Üst Alt