Soru twrp ekranında kalıyor

eyver

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
necdet
Cihazım
mi8
Konular
3
Arkadaşlar redmi note 7 pro cihazımı rootlamaya çalışıyorum. twrp yüklemesi yaptığımda, twrp ekranında kalıyor devam edemiyorum. formdaki tek tüşla twrp yükleme aracını kullanarak yüklemeye çalıştım. cihaz ve sürüm bilgisi resimde.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

eyver

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
necdet
Cihazım
mi8
Konular
3
Twrp yükledikten sonra reboot/ recovery deyin magisk flahlayın. Twrp kaliciligi icin. Yanliş yönlendirmek istemem ama onu da deneyebilirsiniz.
Hocam yaptığım işlemleri en başından yazayım. Telefon çin versiyonu yüklü olarak Çinden geldi. Bl kilidini açtıktan sonra fasboot ekranından miflash ile rom yükledim. Rootlamak için tek tuşla twrp yükleme aracı ile twrp yüklüyorum ancak twrp logo ekranında kalıyor. menü seçeneği gelmiyor. Güç düğmesi ile kapatıyorum ve twrp ekranını açmak istedğimde twrp gelmiyor. Main menü ekranı açılıyor. Yani twrp yüklenmemiş oluyor. Çözüm bulamadım.

Oyla:

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Hocam yaptığım işlemleri en başından yazayım. Telefon çin versiyonu yüklü olarak Çinden geldi. Bl kilidini açtıktan sonra fasboot ekranından miflash ile rom yükledim. Rootlamak için tek tuşla twrp yükleme aracı ile twrp yüklüyorum ancak twrp logo ekranında kalıyor. menü seçeneği gelmiyor. Güç düğmesi ile kapatıyorum ve twrp ekranını açmak istedğimde twrp gelmiyor. Main menü ekranı açılıyor. Yani twrp yüklenmemiş oluyor. Çözüm bulamadım.
Kullandığınız sürüm ekran görüntüsünü atın hocam. Uyumsuz twrp yüklüyor olabilirsiniz.

Oyla:

Nurullah6547

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NURULLAH
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
6
Global sürümlerin çoğunda sorun var twrp yüklense bile magisk fflashlayınca twrpde kalma ihtimali var o yüzden uyumlu bir twrp bulup custom rom yüklemeniz gerekebilir

Oyla:

Nurullah6547

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NURULLAH
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
6
Fastboota img dosyasını yazdırmaya çalışın tektuş olarak değil manuel olarak yazdırın

Oyla:

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72

Oyla:

eyver

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
necdet
Cihazım
mi8
Konular
3
Arkadaşlar redmi note 7 pro cihazımı rootlamaya çalışıyorum. twrp yüklemesi yaptığımda, twrp ekranında kalıyor devam edemiyorum. formdaki tek tüşla twrp yükleme aracını kullanarak yüklemeye çalıştım. cihaz ve sürüm bilgisi resimde.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
burada anlatılan yöntemle hallettim. Teşekkürler

Oyla:
Üst Alt