Yardım TWRP Ekranına Atıyor.(MiRoom 20.6.23)

adamhakli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
adam
Cihazım
mi 9t pro
Konular
4
Cumartesi gününden beridir sorunsuz kullanmaktaydım. Bu sabah ihale patladı iş yerinde. Telefon açılırken sim şifre sorma ekranı gelmeden twrp ekranına atıyor. Telefonu mutlaka açmam lazım. Nasıl yapabiliriz.

adamhakli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
adam
Cihazım
mi 9t pro
Konular
4
Akıllı ağ yüzünden bozulmuş anladığım kadarıyla rom'u flashlayın önce. TWRP değiştirmek işe yaramaz.
Evet akıllı ağ sıkıntı çıkarttı. En son onunla ilgilendim. Böyle bir sorunu daha önce çözdünüz mü? Hiç bir şey yapmadan direk flashlayınca telefon açılıyor mu?

Oyla:

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Evet akıllı ağ sıkıntı çıkarttı. En son onunla ilgilendim. Böyle bir sorunu daha önce çözdünüz mü? Hiç bir şey yapmadan direk flashlayınca telefon açılıyor mu?

Ben format atmak zorunda kalmıştım yeni rom atıp deneyecek durumda değildim. Format data yapıp reboot system derseniz açılır %99

Oyla:

ibrahimiyice

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
38
Az önce bende twrp üzerinden bir dosya kurdum ve telefon açılmamaya başladı. 3 wipe yapıp üzerine romu yeniden kurdum ve cihaz şuan sorunsuz :)

Oyla:

adamhakli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
adam
Cihazım
mi 9t pro
Konular
4
Az önce bende twrp üzerinden bir dosya kurdum ve telefon açılmamaya başladı. 3 wipe yapıp üzerine romu yeniden kurdum ve cihaz şuan sorunsuz :)
Peki her şey yerli yerinde mi hocam, uygulamalar dahil?
OrangeFox daha mı stabil TWRP den direk onu atsam açılmazsa eğer peşine senin usulü kullansam mı diye düşünüyorum.

Oyla:

ibrahimiyice

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
38
Peki her şey yerli yerinde mi hocam, uygulamalar dahil?
OrangeFox daha mı stabil TWRP den direk onu atsam açılmazsa eğer peşine senin usulü kullansam mı diye düşünüyorum.
TWRP üzerinden data ve internal storage silmediğimiz için uygulama verileri (oyun ilerlemesi dahil) yerli yerinde duracaktır. TWRP değişmeden önce benim dediğim gibi yapıp deneyin.

Oyla:
Üst Alt