Soru TWRP Dokunmatik Ekran Çalışmıyor

ilNeminis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilNeminis
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
25
Merhabalar,

Android 13 MIUI 14 Xiaomi.eu 14.0.1 kullanıyorum. Benle paylaşılan TWRP'yi yüklediğimde dokunmatik ekran çalışmıyor. Yeni çıkan uyumlu bir TWRP var mı ya da orangefox mu kurmalıyım? Tavsiyelerinize ihtiyacım var, teşekkür ederim şimdiden.

nazimozer53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
nazım özer
Cihazım
redmi note 10 p
Konular
1
sevgili üstadlar aynı sorun bendede oldu note 10 pro global romlu telefona önce imei düzeltmesi yaptım yedeklerini aldım. twrp yüklediğim andan itibaren twrp ekranında dokunmatik çalışmadı, orange fox ne pitch black recovery yüklediğimde de sonuç aynı. tip-c usb dönüştürücüden muose taktım işlemleri öyle yaptım ama özelleştirilmi rom yüklediğimde tel açıldı ama telefon dokunmatiği çalışmaz oldu elit rom yüklediğimde dokunmatik çalışmaya başladı. sonra da elit romu günceleyim dediğimde ise uygulama yüklenemedi hataları almaya başladım ne yüklediysem aynı hataları almaya başladım. lütfen yardım edermisiniz.

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
sevgili üstadlar aynı sorun bendede oldu note 10 pro global romlu telefona önce imei düzeltmesi yaptım yedeklerini aldım. twrp yüklediğim andan itibaren twrp ekranında dokunmatik çalışmadı, orange fox ne pitch black recovery yüklediğimde de sonuç aynı. tip-c usb dönüştürücüden muose taktım işlemleri öyle yaptım ama özelleştirilmi rom yüklediğimde tel açıldı ama telefon dokunmatiği çalışmaz oldu elit rom yüklediğimde dokunmatik çalışmaya başladı. sonra da elit romu günceleyim dediğimde ise uygulama yüklenemedi hataları almaya başladım ne yüklediysem aynı hataları almaya başladım. lütfen yardım edermisiniz.
Eliteromlite romunu mutlaka twrp 3.7.0-12 sürüm ile yükleyin. Diğer recoverylerde depolama sorunu oluşabiliyor.

Üst Alt