Yardım Twrp den yedeğe dönüşte sorunla karşılaşıyorum.

Me_yus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
12
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Derpfest Os
Telefon Modeli
Mi 9T
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba hocalarım ufak bir sorum olacak twrp üzerinden tam yedek alıpta Daha sonra bu yedeğe dönüş yapayım dediğim de yedeğe döndüğüm halde . Bazı şeylerin dönmediğini fark ettim ( icon pack , kontrol paneli , magisk modülleri vs ) acaba twrp üzerinden restore yapmadan önce 4 wipe seçip mi restore yapmam gerekiyor.

şimdi den teşekkürler.

vede ayrı bir konu açmam gerekiyor mu bilmiyorum . Mi 9T ön kamera açılmıyor evet o standart kalibrasyon hatası . Bende bunun için permist dosyası flaşladım . Bu sefer ön kamera da açılmıyor ve de hadi onu geçtim durduk dura hata bildirimi gelip beni arayüz e atıyor .

bunun için de ayriyeten teşekkürler.

notlar : Orange Fox twrp kullanıyorum
Derpfest Os
Android 11
( Aldığım yedek tam yedek )

Me_yus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
12
Me_yus ayrıca beni bulmuşken sormaniza gerek yok, istediğiniz zaman konu açıp isterseniz beni konuya etiketleyebilirsiniz. En kısa sürede geri dönüş yaparım. Ya da PM de atabilirsiniz, ama PM atmak için SMS doğrulaması yapmış olmanız gerekiyor :/
Hocam Allah razı olsun
biraz baş ağrıtan biriyim (: saçma sapan modüller yüzünden günde 5 defa rom kurduğumu biliyorum . Aklıma gelen tek yöntem bu oluyor . Sabah oneos rom a geçtim tekrar.
PM ne bilmiyorum da SMS doğrulaması yapılıyor ise yaparım (: bide daha önce de açtığım bir kaç konuya hiç cevap gelmedi bazen yoğunluk vs insanlar görmüyor.
Magisk modüllerini silmek için twrp uzerinden dosya yöneticisine girip Data>ADB>modules kısmına girip ilgili modülü silerek o modülü cihazdan kaldırabilirsiniz. Herhangi bir modül bootloop'a düşürürse bu yöntem ile çözebilirsiniz.
Modülü kaldırıyorum ama mesela CPU sistem optimizer diye bir modül yükledim bu sisteme entegre olmuş yada artığı duruyor. Yada bana öyle geliyor

Oyla:

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Hocam Allah razı olsun
biraz baş ağrıtan biriyim (: saçma sapan modüller yüzünden günde 5 defa rom kurduğumu biliyorum . Aklıma gelen tek yöntem bu oluyor . Sabah oneos rom a geçtim tekrar.
PM ne bilmiyorum da SMS doğrulaması yapılıyor ise yaparım (: bide daha önce de açtığım bir kaç konuya hiç cevap gelmedi bazen yoğunluk vs insanlar görmüyor.

Modülü kaldırıyorum ama mesela CPU sistem optimizer diye bir modül yükledim bu sisteme entegre olmuş yada artığı duruyor. Yada bana öyle geliyor
PM özel mesaj demek, SMS doğrulaması yaptığınızda açılıyor kilidi, özel mesaj yolu ile de iletişim kurabilirsiniz yani.

Dediğim yöntem ile magisk modüllerini silebilirsiniz. Bahsettiğiniz optimizer modülleri sisteme entegre olabiliyor evet onun içinde modülün github sayfasında devre dışı bırakma komutları var, Google Play'den termux indirerek o komutları yazarsanız modül ayarları devre dışı kalıyor. Hangi modülü kullandığınızı söylerseniz devre dışı bırakma tekniğini bulabilirim size.

Oyla:

Me_yus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
12
PM özel mesaj demek, SMS doğrulaması yaptığınızda açılıyor kilidi, özel mesaj yolu ile de iletişim kurabilirsiniz yani.

Dediğim yöntem ile magisk modüllerini silebilirsiniz. Bahsettiğiniz optimizer modülleri sisteme entegre olabiliyor evet onun içinde modülün github sayfasında devre dışı bırakma komutları var, Google Play'den termux indirerek o komutları yazarsanız modül ayarları devre dışı kalıyor. Hangi modülü kullandığınızı söylerseniz devre dışı bırakma tekniğini bulabilirim size.
Şuan telefona yeni rom attığım için hiç bir modül yok . Eğer ki öyle devredışı bırakma ile ilgili komut vs varsa dikkat edeyim .

SMS doğrulaması yaptım sanırım PM de açılmıştır bir şey olursa ki ( ciddi ) rahatsız ederim hocam eyvallah

Oyla:

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Şuan telefona yeni rom attığım için hiç bir modül yok . Eğer ki öyle devredışı bırakma ile ilgili komut vs varsa dikkat edeyim .

SMS doğrulaması yaptım sanırım PM de açılmıştır bir şey olursa ki ( ciddi ) rahatsız ederim hocam eyvallah
Rica ederim.

Oyla:
Üst Alt