Yardım twrp den sonra telefon siyah ekranda kaldı acil yardım

Alicandk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Alican
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
15
az önce twrp kurdum tek tuş yükleme aracı ile ilk basta reboot edince twrp geliyordu gateway kurdum simdi mi logosunun orada kalıyor altında android yazıyor sürekli dönüyor o ekran acil yardım

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
az önce twrp kurdum tek tuş yükleme aracı ile ilk basta reboot edince twrp geliyordu gateway kurdum simdi mi logosunun orada kalıyor altında android yazıyor sürekli dönüyor o ekran acil yardım
Ses açma+güç tuşuna 10 saniye falan aynı anda basılı tutunca twrp açılması gerek.eğer açılıyorsa magisk zip flaşlamakta fayda var.hangi romu kullanıyorsak,eğer romun zip dosyası cihazda varsa 4 wipe yapıp aynı romu kurup,hemen ardından magisk zip i flaşlarsak daha iyi olur

Oyla:

Alicandk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Alican
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
15
Ses açma+güç tuşuna 10 saniye falan aynı anda basılı tutunca twrp açılması gerek.eğer açılıyorsa magisk zip flaşlamakta fayda var.hangi romu kullanıyorsak,eğer romun zip dosyası cihazda varsa 4 wipe yapıp aynı romu kurup,hemen ardından magisk zip i flaşlarsak daha iyi olur
hocam acılıyorda zaten magisk flashladım sonrasında twrp ye sürekli geri attı birsey daha vardı onu flashladım su an android yazısında dönüyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

romu twrp den flashlayabilir miyiz ?

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
hocam acılıyorda zaten magisk flashladım sonrasında twrp ye sürekli geri attı birsey daha vardı onu flashladım su an android yazısında dönüyor

Hayır hocam laf olsun diye öyle dedim :)

Elbette flaşlarız.twrp nin amacı bu zaten.hocam zahmet olmazsa şuan hangi romu kullanıyoruz?

Oyla:

Amed

Freedom Of Thought
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
İphone X- Mi 6
Meslek
Muimi
Konular
18

Hocam rom versiyonuna uygun olmayan flaşlamlar bu tür sorunlara neden olabiliyor. Örneğin eu 9.3.7 central clock modunu eu 9.5.23 te flaşlama sistemi bozabiliyor.

Oyla:

Alicandk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Alican
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
15
Hayır hocam laf olsun diye öyle dedim :)

Elbette flaşlarız.twrp nin amacı bu zaten.hocam zahmet olmazsa şuan hangi romu kullanıyoruz?
Global beta kullanıyorum sorun magisk de güncellemeyi flashlayinca çözüldü 0 landı telefon şu an twrp vs yok bir daha yükledim magisk kurdum gene aynısı oldu magisk i sildim düzeldi bunun çözümü nedir magisk yi kurmam gerekiyor

Oyla:

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.174
Oyla:

alperozd

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Birinci Adım
Cihazım
Mi8
Konular
4
Global beta kullanıyorum sorun magisk de güncellemeyi flashlayinca çözüldü 0 landı telefon şu an twrp vs yok bir daha yükledim magisk kurdum gene aynısı oldu magisk i sildim düzeldi bunun çözümü nedir magisk yi kurmam gerekiyor
Yüklediğiniz eklenti Unity ise tekrar flashlayarak kaldırabilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt