Yardım Twrp de sıkıştım çıkamıyorum acil

DoktorProxy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 12 5
Konular
26
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 13 TR (en son)
Telefon Modeli
Redmi 10C
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar boot_a ve boot_b kısmına flashlamistim sonra telefonum twrpde sıkıştı. Şifre girince de kabul etmiyor full wipe işlemide yapamıyorum. Yapabileceğim bir şey varmı? Yardım edin lütfen
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

H.kadioglu hocam yardımcı olursan çok sevinirim

Son düzenleme:

Reagle

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Reagle
Cihazım
Redmi Note 10S
Meslek
öğrenci
Konular
22
Arkadaşlar boot_a ve boot_b kısmına flashlamistim sonra telefonum twrpde sıkıştı. Şifre girince de kabul etmiyor full wipe işlemide yapamıyorum. Yapabileceğim bir şey varmı? Yardım edin lütfen

H.kadioglu hocam yardımcı olursan çok sevinirim
Adb komutları ile bootloader moda almayı denediniz mi?

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
Çok enteresan bir konu, konu acil deyip hiç cevap vermemek çok hoş, illaki H.kadioglu hocam mı yardımcı olması lazım, başka birinin yardımı demekki kabul görmüyor

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Çok enteresan bir konu, konu acil deyip hiç cevap vermemek çok hoş, illaki H.kadioglu hocam mı yardımcı olması lazım, başka birinin yardımı demekki kabul görmüyor

hocam estağfurullah forumda çok değerli bilgili arkadaşlarımız mevcut. Ben zaten sistemler değiştiği için bu twrp root vs. işleriyle eskisi gibi uğraşamıyorum o yüzden bu cihazı kullanıp twrp yükleyen kullanıcıların cevaplaması daha sağlıklı olacaktır.

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
hocam estağfurullah forumda çok değerli bilgili arkadaşlarımız mevcut. Ben zaten sistemler değiştiği için bu twrp root vs. işleriyle eskisi gibi uğraşamıyorum o yüzden bu cihazı kullanıp twrp yükleyen kullanıcıların cevaplaması daha sağlıklı olacaktır.
Size kesinlikle katılıyorum hocam, ayrıca siz her zaman da online olmayabilirsiniz, beni rahatsız eden durum ise acil deyip ortalarda olunmaması, demekki acil bir durum yokmuş

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Size kesinlikle katılıyorum hocam, ayrıca siz her zaman da online olmayabilirsiniz, beni rahatsız eden durum ise acil deyip ortalarda olunmaması, demekki acil bir durum yokmuş

hocam sizde haklınız ama kullanıcılarda haklı maalesef artık telefonlarımız olmadan hayat sürmek neredeyse imkansız. İşimiz sosyal hayatımız her şeyimiz bunların içinde ani durumlarda haliyle insanlarda şaşırıp kalıyor.

Oyla:

DoktorProxy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 12 5
Konular
26
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

H.kadioglu hocam genelde hızlı cevap veriyor o yüzden onu etiketleyip yardım istedim. Foruma girmemiştim o sıra işlerim vardı dediğinizle alakalı değil. Özür dilerim 😞

Ne hatası alıyorsunuz hocam?
Wipe işleminde herseyi sıfırlamam gerekiyor fakat buda rom dosyalarını siliyor böylelikle sıkışıyorum fastboota geçip rom atmak zorunda kalıyorum. Diğer yöntem dosyaları silmemek fakat buda hatayla sonuçlanıyor. Başka bir yöntem var mı?

Son düzenleme:
Oyla:

Reagle

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Reagle
Cihazım
Redmi Note 10S
Meslek
öğrenci
Konular
22
H.kadioglu hocam genelde hızlı cevap veriyor o yüzden onu etiketleyip yardım istedim. Ama bu demek değil ki diğer kullanıcıların bilgisi yetersiz veya yardımcı olmuyorlar. Acil olduğu için etiketlemiştim. Hatam varsa özür dilerim.

Wipe işleminde herseyi sıfırlamam gerekiyor fakat buda rom dosyalarını siliyor böylelikle sıkışıyorum fastboota geçip rom atmak zorunda kalıyorum. Diğer yöntem dosyaları silmemek fakat buda hatayla sonuçlanıyor. Başka bir yöntem var mı?
Hocam wipe işleminden sonra muhtemelen sdcard kısmı gidiyor sizde. Ben çözümü 2 şekilde hallediyorum.

1. /System de yani en üst dizinde "data" klasörünün içinde media diye bir klasör oluşturun. (Orangefox ile yapın)

2. Otg kullanarak romu aktarabilirsiniz. Veya destekliyorsa cihazınız, hafıza kartı ile. Ek olarak bazı yeni recovery romlar da fastboot desteği de var. Rom klasörünün içeriğini ss atarsanız yardımcı olabilirim.

Oyla:
Üst Alt