Yardım Twrp de ne işlem yapmalıyım. Fastboot modda kalıyorum. Xiaomi Mİ 10 ULTRA

kurmay34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
efe
Cihazım
note 4
Konular
1
Telefonum Xiaomi Mi 10 ultra m2007j1sc
2020 aralık 26 da aldım. Bootloader kilidini açtım. Twrp yükledim. Mi 10 pro twrp olarak geçiyor. Miui sürümünün betası v21.15 romunuda kullandım. Bi ara şarjım bitti açıldığında twrp de kaldı uğraştım. Twrp de gitti. Rootlayıp magisk 21.4 sürümünü kuruyorum sorun ondan çıkıyor. Safetyneti geçemiyorum. Velhasıl askeri personel olduğum için telefonu gönderip telefoncuda halletirdim. Miui v12.0.15.0 sürümünde bu zamana kadar kullandım. 2 gün önce yine twrde rootladım. Telefon tekrar kapandı fastboot da kaldı twrp de gitti. Allah rızası için bana sabit gitmeyip kalacak bi Twrp ve rom önerirmisiniz? Nerde hata yapıyorum?

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Son sürüm twrp kuralım ve twrp kurduktan sonra da son sürüm magisk flaşlarsak twrp uçmaz

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
78
3.11. Acil Yardım, Pls, Lütfen Bakın, Help vb. şeklide başlık açılması yasaktır.

kurmay34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
efe
Cihazım
note 4
Konular
1
Anlaşıldı takip

Meminn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
Poco x3 NFC
Konular
18
Mi10 ultrayo nerden aldınız ben bulamadim

AdeLa

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
iPhone 14 Pro
Meslek
Teknik Servis
Konular
22
cihazınıza root attıktan sonra fastboota düşüyor ise, vbmeta patcher kullamabilirsiniz forumda mevcut. bu sorununuzu çözmez ise kullandıgınız sürümün aynısını herhangi bir yazılım sitesinden fastboot rom olarak indirin, zipi açtıktan sonra images bölümünde misc.img var.
cihazınızı fastboota alın ve ''fastboot flash misc misc.img'' komutu ile flashlayın.
cihazınız rootlu şekilde açılacaktır
Cihazınıza uygun magisk zip dosyası :
bu dosyayı kullanın, bunu kullanmanıza rağmen fastboota atarsa dediklerimi yapın

kurmay34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
efe
Cihazım
note 4
Konular
1
cihazınıza root attıktan sonra fastboota düşüyor ise, vbmeta patcher kullamabilirsiniz forumda mevcut. bu sorununuzu çözmez ise kullandıgınız sürümün aynısını herhangi bir yazılım sitesinden fastboot rom olarak indirin, zipi açtıktan sonra images bölümünde misc.img var.
cihazınızı fastboota alın ve ''fastboot flash misc misc.img'' komutu ile flashlayın.
cihazınız rootlu şekilde açılacaktır
Cihazınıza uygun magisk zip dosyası :
bu dosyayı kullanın, bunu kullanmanıza rağmen fastboota atarsa dediklerimi yapın
Anladım teşekkür ederim. İşlemi yapıp bilgi verip dönüş yaparım.

Üst Alt