Rehber TWRP Custom Rom Nasıl Kurulur - Rom Kurma Adımları - Temiz veya Normal Kurulum Arasındaki Fark Nedir

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Konu için teşekkürler videolu olması arkadaşlara yardım olacaktır.
Rica ederim. :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocalar bırakın Kurtoğlu kardeşimizde birşeyler yapmaya ve faydalı olmaya çalışıyor. Not 9 proda aslan568 hocamızdan çok faydalandık o sabırlıydı. Fakat Kurtoğlu arkadaşımız biraz keskin cevaplar veriyor. Saygı kurallarını aşmadığı sürece sorun olmaz inşaallah. Bizler acemi üye olduğumuz için videolu bilgiler daha faydalı olacaktır diye düşünüyorum. Kurtoğlu arkadaşımızdan biraz daha sabırlı olmasını faydalı bilgileri daha akışkanlı anlatmasını bekliyoruz. Zamanla herşey yoluna girecektir diye düşünüyorum. Hatalı kelam ettiysem özür diliyorum iyi forumlar
Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. Ben sizlerinde beyan ettiği gibi, zaten hiç bilgisi olmayan, bir şeyleri yapmaya çekinen insanlara yardım etmek amacıyla videolu içerikler hazırlamak istedim.

vefa272700

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Redmi note 9 pr
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Elinize sağlık hocam, sadece videolu içerik olsa da güzel oluyor. Net anlatımınız için teşekkür ederim.

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
KURTOGLU-

Görsel anlatımlar da

1- Önceden yapılacak işin kurgusu ve işlem basamakları hazırlanmalıdır.
2- Ekrana gelecek anlatım da görüntü kalitesi, görüntü netliği ve ses düzeyine dikkat edilmelidir.

Aşağıda ki Stoya ya ait video ile bu konuya konulmuş olan videoyu bu açıdan izlerseniz ne demek istediğim daha iyi anlaşılır.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

3- Öyle durumlar olur ki yararlanacak kişiler videoyu seyretme imkanına sahip olmayabilirler o yüzden de kısacak yazılı anlatım olursa daha faydalı olabilir.

4- Sosyal platformlar da kişiler ile karşılıklı yazışmalar da yanlış anlaşılmalara çok rastlanmaktadır.

O yüzden de hep birlikte alınganlık yapmamaya, anlık tepki vermemeye çalışmalıyız.

Eleştiri yapıldığında ister haklı olsun, isterse haksız olsun, tartışmak yerine susmayı, öfkelenerek o ölçüde cevap vermek yerine beklemeyi tercih edebilirsek her zaman kazançlı olan bizler oluruz.

Bu açılardan konuyu değerlendirerek daha faydalı ve daha güzel konularla bir çok kişiye yardımcı olacağına inanıyorum.

Çünkü bu platform ihtiyacı olan kişilere farkında bile olunmayacak boyutlarda yardımcı olmaktadır.

bayir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed ata
Cihazım
Xiaomi Mi10T
Meslek
Anestezi Teknikeri
Konular
11
Yazılı anlatım neden yok ?

Videoyu izlemek zorunda mıyız?

GB/İnternet/Kota olanı var olmayanı var...

Kanala da abone olalım mı ?
Cidden boş yorun atmışsınız. Faydalı bir konu. Video anlatımlı konu bu yazılı bir sürü başlık forumda var zaten. Sen abone olma bu arada.

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
KURTOGLU-

Görsel anlatımlar da

1- Önceden yapılacak işin kurgusu ve işlem basamakları hazırlanmalıdır.
2- Ekrana gelecek anlatım da görüntü kalitesi ve ses düzeyine dikkat edilmelidir.

Aşağıda ki Stoya ya ait video ile bu konuya konulmuş olan videoyu bu açıdan izlerseniz ne demek istediğim daha iyi anlaşılır.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

3- Öyle durumlar olur ki yararlanacak kişiler videoyu seyretme imkanına sahip olmayabilirler o yüzden de kısacak yazılı anlatım olursa daha faydalı olabilir.

4- Sosyal platformlar da kişiler ile karşılıklı yazışmalar da yanlış anlaşılmalara çok rastlanmaktadır.

O yüzden de hep birlikte alınganlık yapmamaya, anlık tepki vermemeye çalışmalıyız.

Eleştiri yapıldığında ister haklı olsun, isterse haksız olsun, tartışmak yerine susmayı, öfkelenerek o ölçüde cevap vermek yerine beklemeyi tercih edebilirsek her zaman kazançlı olan bizler oluruz.

Bu açılardan konuyu değerlendirerek daha faydalı ve daha güzel konularla bir çok kişiye yardımcı olacağına inanıyorum.

Çünkü bu platform ihtiyacı olan kişilere farkında bile olunmayacak boyutlarda yardımcı olmaktadır.
Güzel yorumlarınız ve düşünceleriniz için teşekkür ederim. Fakat ben sırf videolu destek sunmak için kamera siparişi verdim. Şansımdan bozuk geldi görüntü bu yüzden kötü zaten video içerisinde de bu yüzden özür de diledim. Amacım insanlara yardım etmek. Eleştiriye açık birisiyim fakat eleştiri boyutunda olduğu sürece açığım. Hatalarım veya eksiklerim tabiki de olacaktır. Bunlar zamanla tolere edilecek şeylerdir.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
bayir, Forum kurallarını okuyun önce 2.2

Konuya faydasız demedim,yazılı anlatım istiyorum dedim,isteme nedenlerimi de yazdım ;)

MANUPLE hocam teşekkürler bilgilendirme için clap~~

vefa272700

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Redmi note 9 pr
Meslek
Öğrenci
Konular
8
bayir, Forum kurallarını okuyun önce 2.2

Konuya faydasız demedim,yazılı anlatım istiyorum dedim,isteme nedenlerimi de yazdım ;)

MANUPLE hocam teşekkürler bilgilendirme için clap~~
Evet hocam haklısınız, "kanalada abone olalım mı?" derken çok kibar davrandınız. Tebrik ederim. clap~~

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği