Yardım TWRP createTarFork () 255 hatası

• Konbuyu başlatan mfk925
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 2
  • Görüntüleme 981

mfk925

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
22
Resmi 9.2.2.0 sürümündeyim bu sürümden sonra çıkan güncellemelerde bildirim konusu olsun sarj konusu olsun vs. sebeplerden memnun kalmadığımdan hep 9.2.2.0 a döndüm ve bu sürümü yaklaşık 5-6 aydır kullanıyorum..

Dolayısıyla yüklediğim tüm uygulamalar tüm özelleştirmelerim kaybolsun istemediğimden yedek almak istiyorum çünkü yeni çıkan miui 10 sürümünden memnun kalmazsam yine bu sürüme dönmek istiyorum ..

Data dışında herşeyi sorunsuzca yedek alabiliyorum ama data yıda seçersem bir süre sonra hep bu hatayla karşılaşıyorum ..

Yabancı forumlarda twrp eğer cihazda çift uygulamalar varsa bunları yedek alırken bu sıkıntıyı çıkarabiliyor tarzında bir yazı okudum fakat çift uygulamaları kaldırmam fayda etmedi ..

Başta uzun zamandır cihazı normal olarak kullandığımdan mı yoksa twrp kurarken bir hata yaptığımdanmı bilemiyorum twrp yi her açmaya çalıştığımda teamwin ekranında takılı kalıyordu .. (3.2.1.0 sürümü )

twrp nin resmi uygulamasında yer alan fotoğraftaki neredeyse tüm sürümleri denedim sadece 3.2.3.0 sürümünde twrp ye ulaşabildim

Fakat bir türlü data yı yedek alamıyorum ..

Sorunun çözümünü bilen yardımcı olabilecek biri varmı acaba ?
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Brismo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mamet
Cihazım
Mi6
Konular
22
Global romda yedek alsan bile dex rom olduğu için yedeklemeyi geri yüklemiyor defalarca denedim bunu. Custom romlarda sıkıntı olmuyor imaj sorunsuz yükleniyor

Oyla:

mfk925

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
22
İmaj sanırım temiz kurulum yapmak istendiğinde pc olmayan durumlarda işe yarayan bir şeydi geri yüklendiğinde sıfır rom kurmuş gibi oluyorsun diye biliyorum ...

Ben zaten imaj dışında kalanları yedekliyorum ve geri yüklendiğinde karşılaştığım tek sıkıntı cihazın şifresini doğru girdiğimden emin olduğum halde her seferinde yanlış demesiydi bununda çözümünü yedek almadan önce ekran kilidini kaldırmakta buldum .
Global romda yedek alsan bile dex rom olduğu için yedeklemeyi geri yüklemiyor defalarca denedim bunu. Custom romlarda sıkıntı olmuyor imaj sorunsuz yükleniyor

Oyla:
Üst Alt