Yardım twrp çalışmıyor, ekran fastboot'ta takılı kalıyor.

UgurKartal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Mi 10 Ultra
Konular
4
Merhaba arkadaşlar telefonu miui 13 e güncelleyeyim derken tamamen çöktü sanırım.

twrp ekranı açılmıyor. miflash uygulamasıyla da çin stabil sürümü indirdim ve yüklemeye çalıştım ancak orada da "Antirollback check error" diye hata veriyor ve flashlamayı yapmıyor.
Unlock uygulamasından da kontrol ettiğimde unlock olarak gözüküyor cihazım.

Yedek telefonum olmaması sebebiyle bir an önce bu sorunu çözmeme yardım edebilecek birisi varsa çok sevinirim.

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    114,9 KB · Görüntüleme: 18
  • Adsızz.png
    Adsızz.png
    36,5 KB · Görüntüleme: 18

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Merhaba arkadaşlar telefonu miui 13 e güncelleyeyim derken tamamen çöktü sanırım.

twrp ekranı açılmıyor. miflash uygulamasıyla da çin stabil sürümü indirdim ve yüklemeye çalıştım ancak orada da "Antirollback check error" diye hata veriyor ve flashlamayı yapmıyor.
Unlock uygulamasından da kontrol ettiğimde unlock olarak gözüküyor cihazım.

Yedek telefonum olmaması sebebiyle bir an önce bu sorunu çözmeme yardım edebilecek birisi varsa çok sevinirim.
Indirdiğiniz romu ve flash tool uygulamasını yerel disk c içinde "mi10" adında bir dosya açıp içine taşıyıp deneyin.
Anti rollback Hata sebebi atılacak romun veya flash tool uygulamasınin içinde olduğu klasör adında boşluk veya Türkçe karakter olduğu için hocam dediğimi yaptınız Zaman sorunsuz kurulum başlar clean all seçeneği işaretlemeyi unutmayın flash tool da

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Ekran görüntüsünde bootloader kitle ve kur seçili dikkat edin yükleyipte bişeyler ters giderse telefon açılmazsa cihazın içi açılmak zorunda kalır temiz kurulum seçin her zaman masraf çıkarır yoksa size.

spawn1321

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 10 ULTRA
Konular
48
çözdünüz mü

Üst Alt