Yardım TWRP açıldı telefonun açılmıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Acet20

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mı note 10
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
v9.9.0.0
Telefon Modeli
Mı note 10
Bootloader Kilidi
Açık
Mı note 10 kullanıyorum telefonun bir anda twrp moduna girdi telefonumu nasıl kullanacagim

Ekli dosyalar

• 15955012142182016580387.jpg
    15955012142182016580387.jpg
    1,4 MB · Görüntüleme: 10

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
Twrp de imeiniz herhangi bir işlem sonrası gitmez.

Oyla:

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
Yardım etmemek lazım böyle arkadaşlara
bu şekilde düşünmemek lazım, hiçbirimiz bu bilgileri annemizin karnında öğrenerek gelmedik. konuyu açan arkadaşın telefonuna twrpyi kendisinin kurmadığı, imei attırdığı için atan kişinin kurduğunu ya da o şekilde aldığını düşünüyorum. o yüzden bahsettiğimiz şeylerin ona garip gelmesi normal. 1 sene öncesine kadar bootloader kilidinin n'olduğunu, ne işe yaradığını, neden açtığımızı bilmiyordum. twrpden bi' haber idim. bu şekilde yaklaşmak yanlış.

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
bu şekilde düşünmemek lazım, hiçbirimiz bu bilgileri annemizin karnında öğrenerek gelmedik. konuyu açan arkadaşın telefonuna twrpyi kendisinin kurmadığı, imei attırdığı için atan kişinin kurduğunu ya da o şekilde aldığını düşünüyorum. o yüzden bahsettiğimiz şeylerin ona garip gelmesi normal. 1 sene öncesine kadar bootloader kilidinin n'olduğunu, ne işe yaradığını, neden açtığımızı bilmiyordum. twrpden bi' haber idim. bu şekilde yaklaşmak yanlış.
Konu buraya kadar uzadı ise yanlış değil hocam. Soru çok açık ve net,cevaplar da çok açık ve net.konuyu açan arkadaş forumdaki tüm üyelerin aynı cevabı yazmasını mı bekliyor acaba?bence bu konu kilitlenmeli bile çünkü konu açmadan önce arama yapılmış olsaydı,konu açmadan da çözüme ulaşılabilirdi.iyi forumlar

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt