Soru Twrp 3.2.3 1102 çince yardim

adanali01

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Mi 8 Pro
Konular
7
Selam arkadaşlar ,
Telefonumda twrp var mı diye bakmıştım, varmış. Versiyon 3,2,3 1102 olan sürümü. Ama hiçbir şey anlaşılmıyor çünkü çince. Benim telefonun sürümü 10.1.0 kararlı. Ben şimdi 10.3 kararlı ya geçiş yapmak istiyorum ama çince ayriyeten sadece rom u telefona indirip installdan yüklemek yeterli olacak mı? Bi aydınlatır mısınız beni sabitlenen konulardan hiçbir şey anlamadım. Olanın üstüne işlem yapabiliyor muyum

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
dil değişmiyor mu?
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Oyla:

adanali01

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Mi 8 Pro
Konular
7
dil değişmiyor mu?
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Sadece İngilizce çıktı hocam değiştirdim sayenizde teşekkür ederim, bir de 10.3.0 kararlı kurabiliyor muyum rom bulsam installdan direk. Başka bir şey yapmama gerek oluyor mu?

Oyla:

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Sadece İngilizce çıktı hocam değiştirdim sayenizde teşekkür ederim, bir de 10.3.0 kararlı kurabiliyor muyum rom bulsam installdan direk. Başka bir şey yapmama gerek oluyor mu?
ota dosyasını kuramazsınız ama full romu indirip sadece cache dalvik silerek update yapabilirsiniz android sürümü aynıysa

Oyla:

adanali01

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Mi 8 Pro
Konular
7
ota dosyasını kuramazsınız ama full romu indirip sadece cache dalvik silerek update yapabilirsiniz android sürümü aynıysa
Android sürümü aynıysa derken hocam, evet sadece 10,1 den 10,3 e upgradelicem başka bir şey yapmayacağım.

Oyla:

Lexaionist

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunuscan
Cihazım
OnePlus 9
Meslek
Öğrenci
Konular
94
Android sürümü aynıysa derken hocam, evet sadece 10,1 den 10,3 e upgradelicem başka bir şey yapmayacağım.
10.1 kullanıyorsanız androidiniz 8 dir büyük ihtimalle romu kurduktan sonra twrp uçucak tekrar 10.3 uyumlu twpryi fastboottan kurun

Oyla:

adanali01

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Mi 8 Pro
Konular
7
10.1 kullanıyorsanız androidiniz 8 dir büyük ihtimalle romu kurduktan sonra twrp uçucak tekrar 10.3 uyumlu twpryi fastboottan kurun
Evet hocam 10.0.1 surumum 8.1 Android bendeki. Ama fastboot yapamam sanırım elimde PC yok maalesef. Fastbootsuz direk 10,3 rom u ile yapmam imkansız mı upgrdeki trwp den

Oyla:
Üst Alt