Recovery twrp 0mb hakkında

enginbaba94

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Engin
Cihazım
Mi Max 3
Konular
14
format data ardından yes dedikten sonra yükledim zaten.

avharput

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Veli
Cihazım
iphone 6
Konular
3
bende telefonu komple sildim şuan yükleme yapamıyorum twrp reset atıyor yükleme yapamıyorum telefon da açılmıyor fastboot modda veya twrp de açılıyor yardımcı olabilecek var mı ?
xiaomi.eu_multi_MIMAX3_8.8.9_v10-8.1 yüklemeye çalışıyordum

+++ tamamdır hallettim ben karta yükleyip ordan romu yüklemeye çalıştım kabul etmedi sonra fastboot da açıp dosyayı içine attım yükledim miui10 ben seviyorum güzel oldu :)

Son düzenleme:

ergenekon34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ruhi
Cihazım
samsung
Konular
2
bende telefonu komple sildim şuan yükleme yapamıyorum twrp reset atıyor yükleme yapamıyorum telefon da açılmıyor fastboot modda veya twrp de açılıyor yardımcı olabilecek var mı ?
xiaomi.eu_multi_MIMAX3_8.8.9_v10-8.1 yüklemeye çalışıyordum

+++ tamamdır hallettim ben karta yükleyip ordan romu yüklemeye çalıştım kabul etmedi sonra fastboot da açıp dosyayı içine attım yükledim miui10 ben seviyorum güzel oldu :)
hocam bende yukledim fakat turkce oldu hersey guzel acildi fakat hat cekmedi pasaport kayitli imei ler mecburen ingilizce stabel roma dondum duzeldi oysaki wipe leri hepsini yaptim anlamadim .

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

ülgen

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
furkan
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
29
telefonda sistem,data önbellek ve dalvik cache sıfırlayıp öyle kurun merak etmeyin brick olmaz cihaz

cinar.bahi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bahtiyar
Cihazım
Mi max 3
Konular
0
Miui 10 u yükledim ancak ses gelmiyor hoporlerden ve ayarlardan girdiğim zaman donuyor. Onun dışında her şey normal calısıyor. Ama ses ve titreşim yok
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

biraz inceledim parmak izi bölümü yok kamera calısmıyor. neden böyle olmus olabilir?

Bu sıkıntılar bende de var hocam naptınız bir yol buldunuz mu?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

enginbaba94

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Engin
Cihazım
Mi Max 3
Konular
14
Evet sorunu çözdüm.
Twrpe girin ayarlarından close Use rm -rf instead of formatting" sekmesini kapatın. Herşeyi wipeleyin sonra twrp ye res atın sonra data yı f2fs yapın sonra gene twrp resleyin sonra format data yes diyin sonra gene twrp resleyin sonra mouth ta her şeyi tikleyin sonra romu yükleyin dalvik cache wipeleyin res atın. Ben bu şekilde çözdüm. Ancak bir sıkıntıda doğabilecek sıkıntılardan sorumlıluk kabul etmiyorum. Kolay gelsim

cinar.bahi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bahtiyar
Cihazım
Mi max 3
Konular
0
Evet sorunu çözdüm.
Twrpe girin ayarlarından close Use rm -rf instead of formatting" sekmesini kapatın. Herşeyi wipeleyin sonra twrp ye res atın sonra data yı f2fs yapın sonra gene twrp resleyin sonra format data yes diyin sonra gene twrp resleyin sonra mouth ta her şeyi tikleyin sonra romu yükleyin dalvik cache wipeleyin res atın. Ben bu şekilde çözdüm. Ancak bir sıkıntıda doğabilecek sıkıntılardan sorumlıluk kabul etmiyorum. Kolay gelsim

Yarın deneyeceğim cok teşekkür ederim valla aldık telefonu yatıyor köşede. İnsallah düzelir.

enginbaba94

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Engin
Cihazım
Mi Max 3
Konular
14
Bu arada magisk felan yüklemeye calısmayın. İnanılmaz bir kasma yapıyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sizden de yaptığınıza dair onay alırsam zaten konu acacagım. Xiaomi.eu da jomolocco benim ordada bir kaç kişiye yardım ettim.

cinar.bahi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bahtiyar
Cihazım
Mi max 3
Konular
0
Bu arada magisk felan yüklemeye calısmayın. İnanılmaz bir kasma yapıyor.

Pek anlamam hocam. Sizin yukarıda anlattığınız gibi anlayan birine yaptırıcam bakalım.

Üst Alt