Soru Twrp 0 mb sorunu -redmi 5 plus

Justman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
iyi
Cihazım
redmi 4A
Konular
22
Ek olarak Twrp/Wipe/Advanced Wipe a gidin ve Datayı işaretleyin altta kaydırma çubuğunun üstünde bir yazı çıkacak oraya girin ve datanın formatını Ext2 olarak değiştirin be hemen ardından ext4 olarak değiştirin ve reboot recovery yapın.

Evet bu yöntemi denedim rom yükleyebildim ,ancak rom yüklendikten sonra twrp ye girdiğimde dahili hafıza yine 0 mb olarak görünüyor.yani geçici bir çözüm oluyor bu yöntem..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihazınızla uyumlu orange fox dosyasını twrp üzerinden yükleyip twrp yi değiştirmeyi denediniz mi? Alternatif bir kurtarma menüsüdür, işinize yarayabilir.

Evet hocam bu yöntemi de denedim,beta recoveryler ile bir şekilde rom yükleyebiliyorum ancak yükledikten sonra twrp ye döndüğümde dahili hafıza yine 0 mb a dönmüş oluyor,bunu çözemiyorum..

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Evet bu yöntemi denedim rom yükleyebildim ,ancak rom yüklendikten sonra twrp ye girdiğimde dahili hafıza yine 0 mb olarak görünüyor.yani geçici bir çözüm oluyor bu yöntem..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Evet hocam bu yöntemi de denedim,beta recoveryler ile bir şekilde rom yükleyebiliyorum ancak yükledikten sonra twrp ye döndüğümde dahili hafıza yine 0 mb a dönmüş oluyor,bunu çözemiyorum..
Romu yükledikten sonra hemen ardından Disable force encrypt dosyasını flaşlayın çözülecektir hocam.

Justman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
iyi
Cihazım
redmi 4A
Konular
22
Romu yükledikten sonra hemen ardından Disable force encrypt dosyasını flaşlayın çözülecektir hocam.
Hocam ,google'dan aynı isimle bulduğum dosya işe yaramadı,sizde var mıdır..

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Hocam ,google'dan aynı isimle bulduğum dosya işe yaramadı,sizde var mıdır..
Sıfırdan rom kurup reboot etmeden önce hemen ardından flaşlamanız lazım hocam yoksa olmaz. Ek olarak kuracağınız romun sürümüne göre twrp kullanmanız lazım. Genelde bu sorun sürüm uyuşmazlığından oluyor.

Üst Alt