Yardım Twitter kasma sorunu

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Twitter uygulamasında gezerken çok fazla kasıyor. Greeshan eu ve revos olmak üzere rom rom dolaşmama rağmen düzelme olmadı. Bazı romlarda daha az olmasına rağmen yine de gözü yoruyor. Çözüm önerisi olan var mı acaba?
Cihaz: Mi Max 2

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
MIUI arayüzünde başvurabilecegimiz bir yöntem yokmudur

Oyla:

Mervan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mervan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
8
Son güncellemelerle birlikte bu sıkıntıyı yaşayan çok kişi var ben dahil. Play Store'da yorumlara bakın, on yorumdan sekizi nerdeyse bunu şikayet etmiş. Geneli de Xiaomi kullanıcısı.

Oyla:

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Son güncellemelerle birlikte bu sıkıntıyı yaşayan çok kişi var ben dahil. Play Store'da yorumlara bakın, on yorumdan sekizi nerdeyse bunu şikayet etmiş. Geneli de Xiaomi kullanıcısı.
Aynen şimdi yorumlara baktım da gerçekten öyle. Ve çok sinir bozucu ya... Güncelleme gelene kadar tarayıcı ile girmeye devam edeyim o zaman.

Oyla:

Mervan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mervan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
8
Aynen şimdi yorumlara baktım da gerçekten öyle. Ve çok sinir bozucu ya... Güncelleme gelene kadar tarayıcı ile girmeye devam edeyim o zaman.
Twitter'dan soğudum. Hiç girmiyorum desem yeridir. 3 güncelleme geldi düzelme olmadı. Umarım düzeltirler.

Oyla:

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Twitter'dan soğudum. Hiç girmiyorum desem yeridir. 3 güncelleme geldi düzelme olmadı. Umarım düzeltirler.
Bende çok soğumuştum ama Chrome ile ana ekrana kısayol eklendiğinde klasik Twitter uygulamasında bir farkı kalmıyor gibi. Ve kasma sorunu da yok öneririm. Yes~~
Bu ne tür bir kasma ?
Akışta kaydırma yaptığında dona dona iniyor ve az buz da değil abartı bir şekilde kasma var.

Oyla:
Üst Alt