Sohbet Tv tavsiye

madmax59

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Semih
Cihazım
redmi note 2
Konular
11
sana tavsiyem ne alırsan al ama smart tv denen gibi bir saçmalığa kanma. panel kalitesi iyi olan düz bir televizyon alıp birde android box alırsan her türlü işini görür. zamanında LG la serisi 55 inch televizyon aldım smart ve 3d özelliğine kanarak şimdi hiç birini kullanmıyorum dünyanın parasını vermiştim o zaman

efkavasi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
engin
Cihazım
mi6 128/6GB
Konular
8
sana tavsiyem ne alırsan al ama smart tv denen gibi bir saçmalığa kanma. panel kalitesi iyi olan düz bir televizyon alıp birde android box alırsan her türlü işini görür. zamanında LG la serisi 55 inch televizyon aldım smart ve 3d özelliğine kanarak şimdi hiç birini kullanmıyorum dünyanın parasını vermiştim o zaman
Bende dediğim gibi LA660s vardı 5 6 sene oldu alalı. 3d smart falan var hepsi. Ama 1 tane 3d film izledim mi hayır. Denediklerimde baş dönmesi falan yaptı. Smart zaten ayrı bir muamma bence. Telefon bilgisayar var onlardan netten herşeyi yapıyorken tv den ne kadar gerekli ve elzem bilmiyorum. Ama üzerinde var mecbur alıyoruz. Eskiden çok dizi film izlerdim bilgten istediğim formatta kalitede indirim usb ile tvden rahatça izliyordum. Gene aynısını yaparım. 4k videoları internet üzerinden tvden izlemek ?

Üst Alt