İnceleme Türkiye'de İlk! Mi A3 Ön İncelemesi

Laumexs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Mı a2
Konular
3
Mi a2 kullananlar saf android bir türlü stabil halde kullanamadılar her güncelleme de bir yer düzelirken başka yerler bozuldu. Mi a3 bu konu da önceki nesilden ağzı yananlar yüzünden pek tercih edileceğini sanmıyorum.

aykutkk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Mi a3
Konular
0
Kullanıyorum ama bir kaç eksiği var;
1. öncelikle bildirim sorunu yaşıyorum, telefon tuş kilidindeyken bildirim geldiğinde elimle yana kaydırıyorum, tuş kilidini açtığımda okunmuş olarak gözüküyor, bu büyük bir hata, halbuki tuş kilidindeyken yana kaydırıyorum sadece..
2. Bildirim sayacı gözükmüyor. whatsappdan kaç adet bildirim gelmiş göremiyorum, sadece yanında ışık yanıyor.
3. Birincil bildirim sesinin medya sesi seviyesi olarak seçilmesi çok saçma, birincil bildirim sesini kendimiz belirlemeliyiz, ben mesela çağrı sesi seviyesi olmasını isterdim.
4. Tuş kilidinde whatsapp üzerinden gelen bildirimimi okuyamadan hemen sönüyor, bunun saniye ayarı olmalı.
5. Ayarlar> ekran kısmında çift tıklayarak uyandır ve çift tıklayarak kilitle diye seçenek olmalı.
6. Sürekli bildirim gelen haber programım var, zil sesi seviyesini kıssam da, medya sesi seviyesini kıssam da, çağrı sesi seviyesini kısssam da, harici olan programın bildirim sesi kısılmıyor, sadece sms ve çağrı sesini kısıyor.
7. Kendiliğinden zil sesi seviyesi ve alarm sesi seviyesi kısılıyor.
8. Son olarak bu özellikler zamanla kullanıma bağlı hatalar değildir, telefonun birinci gününden itibaren yaşamaya başladığım hatalardır.

Sykoz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
-
Cihazım
-
Konular
2
alıcılarına hayırlı olsun diyelim, ben şahsen mıuı varken saf android pek düşünmezdim.

LgnMkn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihan
Cihazım
samsunh note4
Konular
0
saf android kullandım çok iyiydi.

A3 ü sevmedim umarım kısa zamanda A4 ile beraber Android Q ile gelir.

metin55k

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
mi 8
Konular
42
Bence saf miuiden iyi ağa gereksiz bloatware yok birşey yok ilk miui kullandıgımdan zorluk cekiyorum yoksa bence saf en iyisi

Üst Alt